10 najlepszych pluginów premium

10 najlepszych pluginów premium

Oto 10 najlepszych pluginów premium ze strony CodeCanyon. Kolejność jest losowa nie przedstawia formy jakiegokolwiek rankingu określającego najlepszą i najsłabszą wtyczkę.

1. Super Post jest wtyczką dzięki której udostępniamy wszystkie kontrolki odnoszące się do postowania oraz opcji wyświetlania – posty pogrupowane są na te najpopularniejsze, najpóźniej dodane czy te najważniejsze.

2. EventOn czyli tak zwana wtyczka kalendarzowa. Ma mnóstwo zastosowań, do nich zalicza się między innymi:
– możliwość obsługi na wysokim poziomie zarówno zdarzeń jednodniowych jak i wielodniowych
– wydarzenia mogą być tworzone bez konkretnej daty czy godziny och rozpoczęcia i zakończenia
– każde nowopowstałe wydarzenie zostaje zduplikowane do programu wp-admin
– istnieje możliwość automatycznego wykluczania zdarzeń, które nie spełniają wymaganych kryteriów
– można stworzyć własną listę najlepszych organizatorów i kontaktów do nich
– każde zdarzenie może mieć swój obrazek
I wiele innych, wtyczka daje możliwość robienia dosłownie wszystkiego co związane jest z tworzeniem wydarzeń za pomocą kalendarza.

3. Essential Grid określana przez wielu mianem wszechstronnego narzędzia do budowania sieci. Jedna z dodatkowych wtyczkę, która użytkownikom pozwala na dodawanie i wyświetlanie różnych formatów treści w wysoce konfigurowalnej siatce. Chodzi tu między innymi o portfele, blogi, galerie, niektóre sklepy internetowe, tabele cen, usługi, suwaki produktów, referencje itp.

4. WooCommerce pozwala na tworzenie listy produktów, bazując na oglądanych najczęściej przez użytkownika stronach. Wtyczka w zastosowaniu jest nie tylko bardzo szybka ale i prosta.

5. Ultimate Membership Pro to według wielu użytkowników tematycznych forów to jedna z najlepszych wtyczek z jakich korzysta WordPress. Praca z nią odbywa się na wielu poziomach, a mimo to nie jest zbyt skomplikowana. Co ciekawe bardziej zaawansowane pakiety są dla użytkowników odpłatne a te bardzo proste, przeznaczone raczej dla amatorów. Wtyczka daje również możliwość ochrony strony oraz dowolnego adresu URL, poza tym chroni produkty, kategorie, sekcje zawartości, dowolne obrazy czy menu. Aby korzystać z tego należy włączyć opcję PRZEKIERUJ lub ZMIEŃ REGUŁĘ ZAWARTOŚCI.

6. Popup Plugin – ConvertPlug. Wielu twierdzi, że to jedna z najbardziej wszechstronnych wtyczek jakie obecnie wykorzystywane są w WordPress. Mówiąc w dużym skrócie potrafi ona przekształcić nowo powstałą witrynę w naprawdę bardzo potężną generację. Dzięki niej zbudować można swoją niepowtarzalną listę e-mailów, większą, szybszą i bardziej ukierunkowaną niż kiedykolwiek wcześniej można było sobie nawet wyobrazić. Dodatkowo można w krótkim czasie stworzyć oryginalne pop-upy po to by zaledwie w ciągu kilku minut i móc zacząć konwertować nowych i stałych użytkowników witryny na subskrybentów.

7. Popup Plugin – Layered Popups to wtyczka która niejako sprzeciwia się tym nudnym i dość uciążliwym okienkom jakie pokazują się niemal przy każdej odwiedzanej przez nas witrynie internetowej. Wtyczka pozwala na swobodne tworzenie własnych pop-upów wedle własnego pomysłu, gdzie tylko nasza wyobraźnia stanowi ograniczenie. W razie braku pomysłów czy inspiracji zawsze skorzystać można z gotowych szablonów – w tym przypadku jest ich ponad 200. Dzięki nowym zaawansowanym funkcjom zastosowanym w tym przypadku do kierowania wszelkich możliwych reklam można bardzo łatwo ustalić, jak i gdzie mają wyświetlać pop-upy. Mogą to być posty, strony, produkty, a nawet dowolne niestandardowe typy postów filtrowane dowolnymi dostępnymi taksonami. To daje wiele ciekawych możliwości.

8. Flow-Flow niekiedy zwana wtyczką społecznego strumienia, być może dla tego że aktywnie przyczynia się do wyświetlania kanałów z portali społecznościowych w bardzo estetycznych i miłych dla oka galeriach. Wtyczka daje naprawdę bardzo dużo swobody co do kombinacji dowolnie wybranych kanałów, dlatego praca z nią może przynosić dużo zabawy i radości. Wtyczka jest świetną alternatywą dla usług internetowych, które pobierają miesięczną opłatę za podobną funkcjonalność

9. Grid – odpowiadająca wtyczka do WordPress Grid – w tym przypadku bardzo zadbano o wydajność obciążenia w dość nieskomplikowany sposób – przez optymalizację zapytań i stworzenie skryptu jQuery oraz pamięci wewnętrznej. Wtyczka posiada takie zalety jak szybkość, łatwość konfiguracji, dobrze działa z kodem skróconym, dobra współpraca z kamieniem węgielny, działanie z dowolnymi postami, posiada wbudowany Lightbox, jest bardzo przyjazna nie tylko dla programistów.

10. Ukryj mój WP, wtyczka o wielu zaletach między innymi:
– posiada łatwo wymienialne słowa w wyjściowym pliku
– wysyła powiadomienia, gdy ktoś zmienia jakiekolwiek dane dostępne na stronie
– kompresuje dane wyjściowe
– usuwa zbędne klasy menu
– usuwa zbędne komentarze w kodzie źródłowym
– nie wymaga zmian plików czy folderów, gdyż wszystko odbywa się z zastosowaniem domyślnej lokalizacji, poprzez stałą kontrolę dostępu.
– ukrywać login WP można na kilka różnych sposobów.

10 najlepszych pluginów premium
4.6 (92%) 10 głosów

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz
Ludzie Internetu Sklep internetowy Social Media Strony internetowe Wideo online Zwiększanie zasięgu
Reklamodawcy coraz częściej sięgają po vlogerów
sklep internetowy
Jak działa sklep internetowy
Jak zacząć nagrywać własny podcast
Jak zacząć nagrywać własny podcast i unikać błędów początkujących
Biuro Ciekawostki Gospodarka Pomysły na biznes Prowadzenie firmy
Portal randkowy, czyli pomysł na dochodowy biznes
Biznes - YouTuber
Biznes – YouTuber
biznes bez wychodzenia z domu
10 pomysłów na biznes bez wychodzenia z domu
Inwestycje Kredyty Oszczędzanie
konto dla klienta indywidualnego
Konto idealne dla klienta indywidualnego
fundusze z ograniczonym ryzykiem dla początkujących
Fundusze z ograniczonym poziomem ryzyka
Korzyści z karty kredytowej
Korzyści z posiadania karty kredytowej
wynagrodzenia
Rzut okiem na wynagrodzenia, czyli plany podwyżkowe w toku
Ile tak naprawdę zarabiają prezydenci miast
Ile tak naprawdę zarabiają prezydenci miast
Oto największy koszmar polskich pracowników
Cyfrowy detoks dla wielu osób zbyt stresujący