Niezależność finansowa, dochód pasywny, rozwój osobisty i motywacja
Forum Zarobko.pl Chat

Sposoby na płaski brzuch

Pogawędka na każdy temat. Filmy, muzyka, sport, gry, newsy, polityka, religia, telewizja itp.
Linkpost
Re: Sposoby na płaski brzuch - 15 marca 2013 o 13:02
Podobno najlepszym sposobem na zrzucenie tłuszczyku z brzucha jest po prostu jogging. Dodatkowo można wymodelować talię i wzmocnić mięśnie brzucha poprzez używanie takiego Twistera i robienie zwykłych, tradycyjnych brzuszków.
petra
Użytkownik

Poznaj sekret dotyczący zarabiania dużych pieniędzy przez internet: Zobacz już teraz!
Linkpost
Re: Sposoby na płaski brzuch - 19 marca 2013 o 16:13
Samego brzucha się nie zrzuci, całe ciało chudnie, tylko brzuch najszybciej, bo ma największe komórki tłuszczowe. Długotrwałe ćwiczenia są najlepsze - w końcu tłuszcz zaczyna się spalać po 20 minutach ruchu. Bieganie to świetny sposób. Twister jest dobry na wzmocnienie mięśni.
Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie te wadliwe instalacje teletechniczne
tuskobus
Świeżak

Linkpost
Re: Sposoby na płaski brzuch - 20 marca 2013 o 13:26
tuskobus, szybciej od brzucha traci się cycki ;P
pokatoka
Użytkownik

Linkpost
Re: Sposoby na płaski brzuch - 27 marca 2013 o 16:49
Sposób w założeniach bardzo prosty: mniej jedz, więcej się ruszaj. I daj sobie trochę czasu - nie spodziewaj się efektów po miesiącu.
Płotki, młotki, małe kotki, dart lotki i podlotki.
golddrop
Świeżak

Linkpost
Re: Sposoby na płaski brzuch - 28 marca 2013 o 15:13
Dobrze powiedziane. Niektórzy twierdzą, że efekty będą widoczne po tygodniu, ale przy zdrowym trybie życia nie chudnie się aż tak szybko.
petra
Użytkownik

Poznaj sekret dotyczący zarabiania dużych pieniędzy przez internet: Zobacz już teraz!
Linkpost
Re: Sposoby na płaski brzuch - 3 kwietnia 2013 o 13:21
Ja schudłam w niezdrowy sposób i wtedy zajęło mi to rzeczywiście tydzień (10 kg), ale zdecydowanie bezpieczniejsze są efekty przychodzące po dłuższym czasie ;-)
pokatoka
Użytkownik

Linkpost
Re: Sposoby na płaski brzuch - 5 kwietnia 2013 o 11:57
Znalazłam całkiem ciekawy wywiad na temat zdrowego odchudzania z lekarką Instytutu Żywności i Żywienia. Ja wiem, że niektórzy chcą szybko i niekoniecznie zdrowo, ale może lepiej przeczytać sobie kilka wartościowych porad ;)
petra
Użytkownik

Linkpost
Re: Sposoby na płaski brzuch - 9 kwietnia 2013 o 18:42
Mnie się już raczej nie przyda, ale tekst wygląda sensownie, więc pewnie ktoś będzie mógł skorzystać :)
pokatoka
Użytkownik

Linkpost
Re: Sposoby na płaski brzuch - 13 kwietnia 2013 o 12:20
Te treningi polecam, są bardzo dobrym sposobem na zrzucenie paru kilu i zbudowanie dobrej formy.
"Czasem wystarczy jeden człowiek,chwilowki albo jedna myśl, żeby zmienić swoje życie na zawsze"
Italianso
Użytkownik

Linkpost
Re: Sposoby na płaski brzuch - 14 kwietnia 2013 o 22:02
Proponuje 6weidera, w jakimś tam stopniu na pewno pomoże
Wybrama
Świeżak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chat