Niezależność finansowa, dochód pasywny, rozwój osobisty i motywacja
Forum Wolność finansowa Pomysł na Biznes

Jaki biznes w małym mieście

Przedstawiamy tutaj swój pomysł na biznes. Na czym można zarobić? Czy to może się sprawdzić? Czy ludzie tego potrzebują? Dowiedz się co inni myślą. Ciekawe pomysły na biznes.
Linkpost
Jaki biznes w małym mieście - 11 lutego 2012 o 19:09
Zbieram pomysły na ciekawy biznes w 2012 roku i kolejnym pytaniem jest: jaki biznes w małym mieście.

Jakie potrzeby może mieć takie małe miasteczko na ok. 10000-20000 mieszkańców?

Co teraz jest modne?

Przedstaw swój pomysł :)

jaki biznes w małym mieście 2.jpg

jaki biznes w małym mieście 5.jpg

jaki biznes w małym mieście 4.jpg

jaki biznes w małym mieście 7.jpg

jaki biznes w małym mieście 6.jpg

jaki biznes w małym mieście 3.jpg

jaki biznes w małym mieście.jpg

Zdjęcia od:
flickr.com/photos/jb912/
flickr.com/photos/atmtx/
flickr.com/photos/cindy47452/
flickr.com/photos/cliffspics/
flickr.com/photos/mkrigsman/
flickr.com/photos/alanenglish/
flickr.com/photos/cobalt/
Kisiel

YouTube

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy - Albert Einstein
zarobko
Site Admin

Poznaj sekret dotyczący zarabiania dużych pieniędzy przez internet: Zobacz już teraz!
Linkpost
Re: Jaki biznes w małym mieście - 11 lutego 2012 o 22:54
Wszystko zależy, czym się okolica specjalizuje. Jak jest to małe miasteczko nad morzem, to wiadomo, że atrakcje itd.
-----
Biblia Online
lottomilioner
Użytkownik

Linkpost
Re: Jaki biznes w małym mieście - 12 lutego 2012 o 22:12
W małej miejscowości turystycznej dobrze otworzyć pralnię z maglem. Hotele, restauracje, prywatni właściciele wynajmujący pokoje w domach... Jest co robić. Niestety dużym problemem jest sezonowość, ale jeśli miejsce jest popularne, po 2 sezonach masz gwarantowany zwrot inwestycji.
p2a
Użytkownik

Linkpost
Re: Jaki biznes w małym mieście - 13 lutego 2012 o 16:53
Dom weselny, jeśli miejscowośc jest spokojna, cicha i ma ładne widoki.
Zoomia.pl łączy zwierzęta i ludzi. Sprawdź ogłoszenia: oddam psa, oddam kota lub dodaj bezpłatnie swoje ogłoszenie.
patenciarz
Użytkownik

Linkpost
Re: Jaki biznes w małym mieście - 19 lutego 2012 o 17:36
Myślę że typowe miejskie biznesy typu bar, restauracja, warzywniak. W małych miejscowościach nie ma konferencji biznesów sieciowych, więc stara szkoła.
MichalBanasinski
Użytkownik

Poznaj sekret dotyczący zarabiania dużych pieniędzy przez internet: Zobacz już teraz!
Linkpost
Re: Jaki biznes w małym mieście - 2 marca 2012 o 10:42
może jakieś pogotowie krawieckie? :)
lora
Użytkownik

Linkpost
Re: Jaki biznes w małym mieście - 9 marca 2012 o 18:02
No wszystko zależy, czego brakuje. Często w takich miejscach brakuje rzeczy, o których nawet by się nie pomyślało. Np. jest restauracja, ale nie ma pizzerii (a pizza jest popularna), albo nie ma drobnych usług krawieckich, albo cukierni... Jeśli to ładna miejscowość np. nad jeziorem, to najłatwiejszą drogą jest chyba postawienie na turystę, choćby i jednodniowego - sale weselne są potrzebne wszędzie.
W życiu nie ma rozwiązań. Jest tylko działanie sił. Te siły trzeba umieć stworzyć, a rozwiązanie przyjdzie samo - Antoine de Saint-Exupéry
Paleta
Użytkownik

Linkpost
Re: Jaki biznes w małym mieście - 29 maja 2012 o 15:42
Ja zauważam, ze bardzo często małe miasteczka rozkwitają pod wpływem rozwoju turystyki. Zdarza się, że w miejscowościach, które leżą na terenach nieatrakcyjnych pod względem turystycznym, buduje się park familijny np. typu kraina dinozaurów czy kraina insektów itp. Co się dzieje w następstwie? Rozwija się infrastruktura gastronomiczna, miejsca parkingowe, miejsca noclegowe. O ile trzeba sporego kapitału na wybudowanie parku, o tyle infrastruktura nie wymaga zbyt dużych pieniędzy. Czasem warto znaleźć więc inwestora, który na podobnym terenie zainwestuje swoje pieniądze, co pozwoli na rozwój całego regionu. Choć też w zasadzie i tego typu parki są różne i czasem kreatywność i nieco inwencji twórczej oraz niewielki nakład finansowy pozwala na stworzenie czegoś niezwykłego. Takich przykładów w internecie jest setki. :)
Mój blog Holistic na którym piszę o rozwoju holistycznym czyli jak dbać o ciało, umysł i ducha
Mój blog Finanse na którym piszę o tym jak dbać o swoje finanse.
Sylwiaff
Użytkownik

Linkpost
Re: Jaki biznes w małym mieście - 29 czerwca 2012 o 22:49
Ludzie zawsze mają jakieś potrzeby. "Wystarczy" je zaspokoić.. co prawda, trzeba wiedzieć na co będzie zapotrzebowanie (długoterminowo a nie powiedzmy w tym miesiącu...), mieć pomysł, no i kreatywności worek :D...
Mój blog ekspercki na którym piszę o dochodzie pasywnym, e-biznesie i innej czarnej magii;)
Mój seo blog na którym opisuję jak należy odprawiać przerażające rytuały na blogach/stronach/sklepach czy to facebooku lub też nawet twitterze.
brzmarou
Aktywny Użytkownik

Linkpost
Re: Jaki biznes w małym mieście - 4 lipca 2012 o 18:18
GVO... to już wolę leczenie kanałowe :D... a tak na serio - twr miał lepsze produkty, uczciwy upline, realne zarobki. Jeżeli chodzi o e-biznes, to na wsi, też da się wdrożyć. Nawet niekoniecznie musi to być 100% online działalność. Można rozszerzyć tą którą mamy o online lub w drugą stronę.
Mój blog ekspercki na którym piszę o dochodzie pasywnym, e-biznesie i innej czarnej magii;)
Mój seo blog na którym opisuję jak należy odprawiać przerażające rytuały na blogach/stronach/sklepach czy to facebooku lub też nawet twitterze.
brzmarou
Aktywny Użytkownik

Następna strona

Powrót do Pomysł na Biznes