10 motywow WordPress zawierających Elementor

W poprzednim wpisie o darmowych motywach dla WordPress powiedzieliśmy trochę o takim zjawisku jak „Kreatory stron” i krótko opisaliśmy jeden z takich edytorów – Elementor. Jednak to nie jedyny popularny kreator stron dla WordPress. Dla podanego systemu dostępne są ponad 20 różnych rozszerzeń, które realizują możliwość tworzenia witryny za pomocą metody „Przyciągnij i Upuść”.

Tak, na przykład, WPBakery Page Builder (były Visual Composer) został sprzedany ponad 2 mln. razy, Divi Builder jest dostępny w ponad 500 tyś. sprzedanych motywach, a Beaver Builder ma ponad 400 tyś. aktywnych instalacje.

Jednak Elementor istotnie wyróżnia się na ich tle. On zawiera darmową wersję, ma wygodny interfejs użytkownika i pozwala korzystać z różnych cudzych rozszerzeń i szablonów. To wszystko spowodowało do szybkiego wzrostu popularności podanego wizualnego edytora. Więc obecnie on ma ponad 1 mln. aktywnych instalacje i ta liczba się zwiększa.

Jeśli chcesz spróbować możliwości Elementora, możesz skorzystać z darmowych motywów, które opisaliśmy poprzednio. Ale one mają ograniczoną funkcjonalność i pasują do tworzenia prostych stron i blogów. Jeśli potrzebujesz bardziej profesjonalnej witryny, warto skorzystać z płatnych rozwiązań.

Przy tym nie musisz szukać takie templatki. 🙂 Przygotowaliśmy dla Ciebie nowy zestaw z motywami dla WordPress posiadającymi Elementor na pokładzie. Wszystkie one zostały wybrane z oferty TemplateMonster. Przy tym poszukiwaliśmy te motywy, które mają najwyższe oceny, często są pobierane i zawierają najnowsze aktualizacje.

Do przewag wybranych motywów można odnieść responsywność i kompatybilność z popularnymi przeglądarkami internetowymi. One również mają czysty kod, który został stworzony w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek www. Dlatego Twoja strona będzie przyjazna dla SEO. Także warto wydzielić kompatybilność z popularnymi wtyczkami. Dzięki temu możesz w dowolnej chwili rozszerzyć funkcjonalność strony.

A jeśli podczas użycia motywu pojawi się jakikolwiek problem, możecie liczyć na pomóc wsparcia technicznego. Specjaliści TemplateMonster dostępne są 24/7 i z chęcią pomogą Ci szybko ruszyć z nową stroną internetową.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z wybranymi motywami.

Monstroid2

Mostroid2 to uniwersalny motyw, który pozwala realizować szeroki spektrum stron www. To jest możliwe dzięki obecności 20+ gotowych układów strony domowej, ponad 500 projektów podstron i elementów witryny oraz wygodnym opcjom personalizacji. Do tego także warto dodać szeroki wybór funkcje, co pozwala tworzyć profesjonalne strony bez stosowania cudzych rozszerzeń. Chociaż ten motyw jest kompatybilny z nimi.

Podany motyw zawiera wizualny edytor stron Elementor i szereg rozszerzeń do niego. To są JetElements, JetMenu, JetBlog, JetTabs, JetTricks, JetBlocks, JetEngine oraz JetWoobuilder. Oprócz tego motyw zawiera rozszerzenia dla WooCommerce i Cherry PopUps. Templatka również wspiera fonty webowe Google. Dzięki temu można używać stylową typografię do wyróżnienia zawartości treściowej na stronie www.

 

Monstroid2 - uniwersalny motyw WordPress

Szczegóły | Demo

EasyJet

EasyJet to uniwersalne rozwiązanie do tworzenia różnego typu stron internetowych. Motyw posiada 12 układów strony domowej, które poświęcone są popularnym tematom niszowym. Oprócz tego do użytku dostępne są gotowe układy nagłówku i stopki. To razem z obrazkami komercyjnymi oraz wygodnymi opcjami personalizacji pomoże szybko dopasować wygląd strony do własnych potrzeb.

Podany motyw opiera się o Cherry Framework 5.1 i zawiera kluczowe wtyczki Cherry. Oprócz nich do templatki był włączony dodatkowy zestaw widgetów dla Elementora – wtyczka JetElements. Motyw także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. On ma czysty kod, który został zaprojektowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych.

Responsywny motyw WordPress #69101 na temat: psycholog

 

Szczegóły | Demo

Chantalle

Funkcjonalny motyw do tworzenia „kobiecych” stron zaczynając od blogu o modzie, a kończąc sklepem z bielizną damską. Realizacja tego typu stron jest możliwa dzięki obecności gotowych układów dla strony domowej oraz rozbudowanym funkcjom. Oprócz tego wszystkie opcje zarządzania wyglądem zostały przeniesione do sekcji „Personalizacja”. Dzięki temu wprowadzone zmiany będą widoczne natychmiast.

Funkcjonalność motywu została realizowana za pomocą Cherry Framework 5.1, co pozwala korzystać z rozbudowanych wtyczek Cherry. Do templatki także był dodany dynamiczny suwak Revolution Slider i dodatkowe rozszerzenia dla Elementora – JetElements i JetMenu. Motyw również wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać stylowe typografie na stronie.

 

Responsywny motyw WordPress #52658 na temat: moda

Szczegóły | Demo

24.Storycle

Za pomocą tego motywu można stworzyć nowoczesny blog oraz portal informacyjny. Templatka posiada 13 ciekawych układów dla strony domowej, 10 układów dla osobnych stron, gotowe układy dla nagłówku i stopki. Warto także wydzielić szeroki wybór rozszerzeń, które pomogą zbudować profesjonalną stronę www.

Do motywu były dodane 6 rozbudowanych roszeń dla Elementora. To są JetElements, JetMenu, JetBlog, JetTabs, JetReviews oraz JetTricks. Motyw także wspiera WPML, WooCommerce, MailChimp, Yoast SEO i inne popularne wtyczki dla WordPress. W paczce z motywem dostępne są 50 obrazków o wysokiej jakości i rozszerzona dokumentacja. To przyda się podczas modyfikacji strony.

Responsywny motyw WordPress #69580 na temat: nowości sportowe

 

Szczegóły | Demo

JohnnyGo

Za pomocą tego motywu można stworzyć profesjonalne witryny dla firm oferujących różne usługi dla gospodarstw domowych. Oprócz obecności tematycznych układów dla strony głównej i podstron, templatka zawiera specjalne rozszerzenia. Dzięki temu można wyświetlać różne typy zawartości na stronie. Oprócz tego motyw nie jest przeciążony elementami graficznymi i skryptami. Dlatego strona będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach odwiedzających.

Motyw JohnnyGo zawiera popularne wtyczki wchodzące w zestaw Cherry Framework 5.1. Oprócz tego templatka zawiera Revolution Slider, manager zamówień i inne rozszerzenia budowlane oraz dodatki dla Elementora – JetElements i JetMenu. Motyw jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi. On ma poprawny kod i jest przyjazny dla SEO.

 

JohnnyGo - uniwersalny motyw WordPress dla branży Usługi domowe

Szczegóły | Demo

Imperion

Imperion to uniwersalny motyw do tworzenia stron biznesowych. Wybierając ten motyw znajdziesz ciekawe układy dla strony domowej, które poświęcone są popularnym tematom niszowym. Wszystkie one mają stylowe projekty, które można lekko dostosować do własnych potrzeb. Pomogą w tym wygodne opcje personalizacji i szeroki wybór obrazków komercyjnych. Ostatnie dostępne są w paczce z templatką.

Oprócz wtyczek Cherry do motywu zostały dodane Revolution Slider, The Event Calendar i zestaw rozszerzeń dla WooCommerce. Do użytku także dostępne są JetElements i JetMenu, które wzbogacą Elementor nowymi widgetami. A jeśli wyniknie potrzeba dodać nowe opcje do strony, można zainstalować popularne wtyczki z repozytorium WordPress. Podany motyw będzie kompatybilny z nimi.

Imperion - uniwersalny biznesowy motyw WordPress

 

Szczegóły | Demo

BuildWall

Jeszcze jedno ciekawe rozwiązanie do tworzenia stron budowlanych. Templatka zawiera gotowe układy dla strony domowe, podstron oraz gotowe projekty nagłówku i stopki. To pozwoli szybko wybrać optymalny projekt dla witryny i dopasować go do własnych potrzeb używając odpowiednie opcje zarzadzania wyglądem. Znaleźć ich można w sekcji „Personalizacja” panelu administracyjnego.

Do motywu zostały dodane popularne wtyczki Cherry, w tym Cherry Team Members, Cherry Socialize, Cherry Testimonials, Cherry PopUps itd. Templatka zawiera również Elementor i wtyczki JetElements i JetMenu rozszerzające funkcjonalność podanego wizualnego edytora. Motyw także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. On jest responsywny i przyjazny dla SEO.

BuildWall - motyw WordPress dla firm budowlanych

 

Szczegóły | Demo

BeClinic

Ten motyw pozwoli stworzyć nowoczesną stronę dla zakładów medycznych oraz gabinetów lekarskich. On zawiera 8 układów dla strony domowej i szeroki wybór projektów dla podstron. Oprócz tego templatka zawiera różne wtyczki i widgety, które pomogą zbudować profesjonalną stronę bez stosowania cudzych rozszerzeń. Chociaż ten motyw jest kompatybilny z nimi.

Oprócz popularnych wtyczek Cherry do templatki były dodane Revolution Slider, The Events Calendar i paczka rozszerzeń dla WooCommerce. Oprócz tego motyw posiada rozszerzenia dla Elementora od zespołu ZEMEZ. To są JetElements i JetMenu. On także wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać 700+ stylowych typografie na stronie www.

BeClinic - uniwersalny motyw WordPress dla stron medycznych

 

Szczegóły | Demo

Bitunit

Podany motyw jest poświęcony kryptowalutom i idealnie nadaje się do realizacji strony dla serwisu oraz blogu tematycznego. Templatka ma nie tylko tematyczny projekt, lecz także zawiera szereg funkcji, które pomogą w najlepszy sposób przedstawić tego typu informacji na stronie. Oprócz tego motyw ma wygodne opcje personalizacji pozwalające szybko zmodyfikować jego wygląd bez ręcznego edytowania kodu.

Motyw opiera się o Cherry Framework 5.1 i zawiera popularne wtyczki Cherry, w tym Cherry Team Members, Cherry Projects, Cherry Testimonials i Cherry Service List. Do użytku dostępne także Smart Slider, Contact Form 7 i Ecwid. A jeśli wyniknie potrzeba rozszerzyć funkcjonalność strony, można użyć popularne wtyczki dla WordPress. Ten motyw będzie kompatybilny z nimi.

Bitunit - motyw WordPress dla strony sprzedawców kryptowaluty i bitcoinów

 

Szczegóły | Demo

Ascendio

Jeszcze jeden uniwersalny motyw do tworzenia stron biznesowych. Na tle innych templatek jego wyróżnia licencja GPL. Dzięki temu motyw Ascendio może być używany do tworzenia dowolnej liczby stron komercyjnych. Realizować różne projekty pomogą gotowe układy dla strony domowej, nagłówku i stopki. Templatka także zawiera szereg wtyczek i widgetów.

Funkcjonalność motywu została realizowana za pomocą Cherry Framework. Oprócz wtyczek Cherry do użytku dostępne są Smart Slider 3 oraz Ecwid Shopping Cart. Do templatki także były dodane JetElements, JetMenu oraz JetTabs. Motyw również jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami www.

Ascendio - biznesowy motyw WordPress

 

Szczegóły | Demo

4.4/5 - (ilość ocen: 12)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.