10 najlepszych pluginów premium

10 najlepszych pluginów premium

Oto 10 najlepszych pluginów premium ze strony CodeCanyon. Kolejność jest losowa nie przedstawia formy jakiegokolwiek rankingu określającego najlepszą i najsłabszą wtyczkę.

1. Super Post jest wtyczką dzięki której udostępniamy wszystkie kontrolki odnoszące się do postowania oraz opcji wyświetlania – posty pogrupowane są na te najpopularniejsze, najpóźniej dodane czy te najważniejsze.

2. EventOn czyli tak zwana wtyczka kalendarzowa. Ma mnóstwo zastosowań, do nich zalicza się między innymi:
– możliwość obsługi na wysokim poziomie zarówno zdarzeń jednodniowych jak i wielodniowych
– wydarzenia mogą być tworzone bez konkretnej daty czy godziny och rozpoczęcia i zakończenia
– każde nowopowstałe wydarzenie zostaje zduplikowane do programu wp-admin
– istnieje możliwość automatycznego wykluczania zdarzeń, które nie spełniają wymaganych kryteriów
– można stworzyć własną listę najlepszych organizatorów i kontaktów do nich
– każde zdarzenie może mieć swój obrazek
I wiele innych, wtyczka daje możliwość robienia dosłownie wszystkiego co związane jest z tworzeniem wydarzeń za pomocą kalendarza.

3. Essential Grid określana przez wielu mianem wszechstronnego narzędzia do budowania sieci. Jedna z dodatkowych wtyczkę, która użytkownikom pozwala na dodawanie i wyświetlanie różnych formatów treści w wysoce konfigurowalnej siatce. Chodzi tu między innymi o portfele, blogi, galerie, niektóre sklepy internetowe, tabele cen, usługi, suwaki produktów, referencje itp.

4. WooCommerce pozwala na tworzenie listy produktów, bazując na oglądanych najczęściej przez użytkownika stronach. Wtyczka w zastosowaniu jest nie tylko bardzo szybka ale i prosta.

5. Ultimate Membership Pro to według wielu użytkowników tematycznych forów to jedna z najlepszych wtyczek z jakich korzysta WordPress. Praca z nią odbywa się na wielu poziomach, a mimo to nie jest zbyt skomplikowana. Co ciekawe bardziej zaawansowane pakiety są dla użytkowników odpłatne a te bardzo proste, przeznaczone raczej dla amatorów. Wtyczka daje również możliwość ochrony strony oraz dowolnego adresu URL, poza tym chroni produkty, kategorie, sekcje zawartości, dowolne obrazy czy menu. Aby korzystać z tego należy włączyć opcję PRZEKIERUJ lub ZMIEŃ REGUŁĘ ZAWARTOŚCI.

6. Popup Plugin – ConvertPlug. Wielu twierdzi, że to jedna z najbardziej wszechstronnych wtyczek jakie obecnie wykorzystywane są w WordPress. Mówiąc w dużym skrócie potrafi ona przekształcić nowo powstałą witrynę w naprawdę bardzo potężną generację. Dzięki niej zbudować można swoją niepowtarzalną listę e-mailów, większą, szybszą i bardziej ukierunkowaną niż kiedykolwiek wcześniej można było sobie nawet wyobrazić. Dodatkowo można w krótkim czasie stworzyć oryginalne pop-upy po to by zaledwie w ciągu kilku minut i móc zacząć konwertować nowych i stałych użytkowników witryny na subskrybentów.

7. Popup Plugin – Layered Popups to wtyczka która niejako sprzeciwia się tym nudnym i dość uciążliwym okienkom jakie pokazują się niemal przy każdej odwiedzanej przez nas witrynie internetowej. Wtyczka pozwala na swobodne tworzenie własnych pop-upów wedle własnego pomysłu, gdzie tylko nasza wyobraźnia stanowi ograniczenie. W razie braku pomysłów czy inspiracji zawsze skorzystać można z gotowych szablonów – w tym przypadku jest ich ponad 200. Dzięki nowym zaawansowanym funkcjom zastosowanym w tym przypadku do kierowania wszelkich możliwych reklam można bardzo łatwo ustalić, jak i gdzie mają wyświetlać pop-upy. Mogą to być posty, strony, produkty, a nawet dowolne niestandardowe typy postów filtrowane dowolnymi dostępnymi taksonami. To daje wiele ciekawych możliwości.

8. Flow-Flow niekiedy zwana wtyczką społecznego strumienia, być może dla tego że aktywnie przyczynia się do wyświetlania kanałów z portali społecznościowych w bardzo estetycznych i miłych dla oka galeriach. Wtyczka daje naprawdę bardzo dużo swobody co do kombinacji dowolnie wybranych kanałów, dlatego praca z nią może przynosić dużo zabawy i radości. Wtyczka jest świetną alternatywą dla usług internetowych, które pobierają miesięczną opłatę za podobną funkcjonalność

9. Grid – odpowiadająca wtyczka do WordPress Grid – w tym przypadku bardzo zadbano o wydajność obciążenia w dość nieskomplikowany sposób – przez optymalizację zapytań i stworzenie skryptu jQuery oraz pamięci wewnętrznej. Wtyczka posiada takie zalety jak szybkość, łatwość konfiguracji, dobrze działa z kodem skróconym, dobra współpraca z kamieniem węgielny, działanie z dowolnymi postami, posiada wbudowany Lightbox, jest bardzo przyjazna nie tylko dla programistów.

10. Ukryj mój WP, wtyczka o wielu zaletach między innymi:
– posiada łatwo wymienialne słowa w wyjściowym pliku
– wysyła powiadomienia, gdy ktoś zmienia jakiekolwiek dane dostępne na stronie
– kompresuje dane wyjściowe
– usuwa zbędne klasy menu
– usuwa zbędne komentarze w kodzie źródłowym
– nie wymaga zmian plików czy folderów, gdyż wszystko odbywa się z zastosowaniem domyślnej lokalizacji, poprzez stałą kontrolę dostępu.
– ukrywać login WP można na kilka różnych sposobów.

4.6/5 - (ilość ocen: 14)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.