10 najlepszych szablonów WordPress

10 najlepszych szablonów WordPress

Mythemeshop oferuje nie tylko szablony i wtyczki uatrakcyjniające i znacznie ułatwiające tworzenie stron z wykorzystaniem platformy WordPress. Znaleźć tu można bardzo duży wybór rozmaitych motywów oraz bardzo niskie i konkurencyjne ceny, wiele z nich jest również całkowicie darmowych. Poniżej znajduje się zestawienie 10 najlepszych szablonów WordPress ze strony Mythemeshop. Szablony te nie są jednak ułożone w kolejności od najlepszego do najsłabszego (kolejność losowa).

1. SociallyViral uważany jest za jeden z najlepiej i najpiękniej zaprojektowanych obecnie dostępnych motywów i szablonów WordPress. W swoim działaniu jest bardzo szybki, a przede wszystkim posiada dość istotną zaporę ochronną przed złośliwymi wirusami. Dzięki stosowaniu tej właśnie wtyczki w tworzeniu swojej strony internetowej użytkownik będzie otrzymywał regularne powiadomienia o odwiedzinach powiązanego ze stroną profilu na portalu społecznościowym.

2. SteadyIncome to szablon WordPress stworzony przez specjalistów z Mythemeshop w głównym stopniu skierowany do wszystkich związanych z jakimkolwiek rodzajem marketingu oraz blogerów czy couchów. To co w tym przypadku może być zarówno zaskakujące jak i zachwycające to to, że świetnie współgra on z dowolnymi modułami subskrypcji oraz reklam ( które przecież stanowią praktycznie największą część dochodów dla autora za odwiedziny danej witryny internetowej czy bloga). Wygląda bardzo atrakcyjnie dlatego strona stworzona na bazie tego szablonu na pewno będzie bardzo czytelna i miła w odbiorze. Dodatkowo warto wiedzieć że posiada on wbudowany slider zawierający listę polecanych produktów.

3. One Page. Szablon z którego powinna korzystać zdecydowanie większa liczba stron bazujących na WordPress. To co charakteryzuje i wyróżnia ten właśnie szablon spośród wszystkich innych to bardzo twórczy układ przeciągania i opuszczania oraz dość nietypowe układy blogów, niezbyt często spotykane. Dlatego blog z zainstalowaną wtyczką One Page z całą pewnością będzie wyróżniał się oryginalnością spośród wszystkich pozostałych. Projekt pluginu jest bardzo elastyczny dlatego bez najmniejszego problemu powinien dopasować się niemal do wszystkich stawianych mu wymagań. Jego kod wykonany jest ręcznie, dlatego łatwo można go załadować. Jeśli chodzi o optymalizację pod kątem SEO jej poziom jest co najmniej zadowalający. Łatwo podlega również konfiguracjom, zawiera wiele fajnych opcji tematycznych.

4. PointPro uznawany jest za szablon przeznaczony dla profesjonalistów, przed którymi WordPress nie ma żadnych, nawet najmniejszych tajemnic. Posiada dość nowoczesne i elastyczne wzornictwo. To co zasługuje w tym przypadku na uwagę i wielkie uznanie to układ posiadający możliwości nadawanie tytułów wielu nagłówkom i sekcjom. Dostępne opcje być może nie należą do najprostszych, jednak z całej pewności funkcjonowaniem i wykonaniem zaliczają się do najwyższej klasy.

5. Best to chyba jeden z najbardziej elastycznych szablonów WordPress. Ma nie tylko bardzo atrakcyjny i przyjemny dla oka wygląd. Jego działanie jest płynne i dość szybkie. To co w nim jest bardzo wartościowego to to, że jest w pełni konfigurowalny i zoptymalizowany nie tylko względem wyszukiwarek ale i licznych reklamodawców. Jako jeden w zasadzie z nielicznych ma wart uwagi system recenzji.

6. Corporate to szablon bardzo profesjonalny, po który bardzo chętnie sięgają firmy ( dział marketingu), agencje reklamowe, korporacje czy freelancerzy starający się rozwijać własny interes.

7. WooCart z założenia twórcy przeznaczony miał być jako motyw w sprzedaży produktów online za pomocą internetu. . Dzięki wszystkimi funkcjom, które bardzo charakterystyczne są dla produktów Mythemeshop i wykorzystaniu niektórych specjalnych funkcji przeznaczonych tylko dla sprzedawców można znacznie więcej sprzedawać. A co za tym idzie więcej zarabiać. Poza tymi oczywistymi pozytywnymi aspektami witryna bazująca na takim szablonie będzie niemal doskonała.

8. JustFit to szablon WordPress przeznaczony do tematyki ćwiczeń i fitness. Niezależnie na jakiej pozycji ( osoba prowadząca zajęcia fitness, trener personalny, publikator czasopisma o tej tematyce, właściciel siłowni itd.) się znajdujemy zakładając stronę internetową z tym szablonem pewne jest to, że dzięki niemu będziemy mieli szansę na szybki i efektywny rozwój.

9. NewsPaper to elegancji i dopracowany w każdym wizualnym szczególe szablon przeznaczony Dos tron zawierających bogate merytorycznie treści. Stosowane są w nim najnowsze funkcję sortowania, ciekawe i rozbudowane możliwości multimedialne czy post-posty, co sprawia że świetnie szablon ten odnajdzie się w tworzeniu ciekawych i wartościowych blogów, które zaciekawią i zaangażują czytelnika w tematyczne dyskusje.

10. Video szablon typowy dla blogów z dużą ilością plików medialnych – szczególnie różnego rodzaju filmów czy też nagrań wideo – własnych lub innego autora wszystko zależy od profilu i tematyki strony/bloga. Daje również możliwość tworzenia i zapisywania playlisty do późniejszego obejrzenia.

4.2/5 - (ilość ocen: 11)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.