3 rewelacyjne darmowe motywu z edytorami stron

Jeśli masz stronę na WordPress i aktualizowałeś jej do wersji 4.9.8, pewnie zauważyłeś przycisk „Spróbuj Gutenberg” w panelu administracyjnym. Czy słyszałeś już o tym wizualnym edytorze, który zastąpi wcześniejsze rozwiązanie w podanym CMS? A czy pracowałeś z innymi Page Builderami dla WordPress? Jeszcze nie? W tym przypadku na pewno musisz się zapoznać z tematem.

Powrócimy do Gutenberga. O co tu chodzi? Deweloperzy WordPress postanowiły odnowić swój system, aby odpowiadać nowym wyzwaniom rynku i dalej pozostawać liderami na nim. W ciągu kilku ostatnich lat coraz popularniejszym rozwiązaniem do tworzenia stron stają platformy SaaS (Software as a Service, z ang. oprogramowanie jako usługa), w tym Wix oraz Shopify. Ich sukces kryje się przede wszystkim w szybkości i prostocie budowania witryny. Nie musisz posiadać żadnej wiedzy technicznej, aby ruszyć ze swoją stroną www. W tym oczywiście WordPress przegrywa z platformami SaaS. I chociaż jest on dużo prostszy niż inne systemy, ale nie posiada opcji tworzenia strony według metody „Przyciągnij i Upuść”. Po to właśnie wprowadzenia Gutenberga, który pozwoli użytkownikom dodawać widgety i szybko ich edytować za pomocą myszki.

Ale Gutenberg to nie pierwszy wizualny edytor stron dla WordPress. Na repozytorium możesz znaleźć ponad 20 różnych dodatków pozwalających w ten lub inny sposób tworzyć strony zgodnie z metodą „Przyciągnij i Upuść”. Jednak najpopularniejszym wśród nich jest Elementor. Na obecną chwilę on ma ponad 1 milion aktywnych instalacje. Dla przykładu, Visual Composer ma tylko 100 000+ aktywnych instalacje.

elementor

Elementor uzyskał swoją popularność dzięki szybkości działania i obecności darmowej wersji. Przy tym bezpłatna wersja posiada wszystkie kluczowe widgety, które pomogą zbudować stronę w trybie online. A jeśli wyniknie potrzeba rozszerzyć liczbę takich widgetów można przejść na płatną wersję oraz skorzystać z rożnych rozszerzeń do Elementora.

Chcesz spróbować wizualny edytor na swojej strony? Mamy dla Ciebie świetną propozycje. Przygotowaliśmy 3 najnowsze bezpłatne motywy z oferty TemplateMonster, które zawierają takie edytorzy na pokładzie. Przy tym 2 templatki posiadają Elementor, a jeden – Power Builder od zespołu ZEMEZ.

Zapraszamy do przeglądu motywów.

Furnicom

Furnicom

Podany motyw jest przeznaczony do tworzenia strony dla firmy oferującej meble i akcesoria meblowe. Chociaż może być dostosowany pod inne tematy biznesowe. Pomogą w tym również wygodne opcje personalizacji, jak i szereg dostępnych wtyczek i widgetów Cherry oraz Elementor Page Builder. Motyw także ma poprawny kod, który został zaprojektowany w zgodności do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu strona będzie przyjazna dla SEO.

Pobrać – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-69999.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/69999.html

Grafique

Grafique

Jeszcze jeden motyw do realizacji stron biznesowych, w tym dla biura architektury i planowania przestrzennego. Templatka ma nie tylko nowoczesny projekt, lecz także zawiera szereg opcje dostępnych dzięki użyciu wtyczek Cherry. Motyw również zawiera wizualny edytor stron Power Builder i widgety treściowe od zespołu ZEMEZ. On jest responsywny i przyjazny dla SEO.

Pobrać – https://www.templatemonster.com/pl/free-templates/grafique-architect-lite-free-wordpress-theme-67044.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/69999.html

Bitunit Lite

Bitunit Lite

Ten motyw jest poświęcony walutom kryptograficznym i nadaje się do tworzenia blogu oraz strony dla firmy oferującej usługi ktyptowalutowe. Templatka ma charakterystyczny projekt, zawiera wygodne opcje personalizacji oraz rozbudowane wtyczki i widgety, w tym Elementor. Oprócz tego motyw wspiera popularne dodatki dla WordPress, co pozwala w szybki sposób rozszerzyć jego funkcjonalność.

Pobrać – https://www.templatemonster.com/pl/free-templates/bitunit-lite-responsive-finance-wordpress-theme-65671.html

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/65671.html

3 rewelacyjne darmowe motywu z edytorami stron
4.7 (93.91%) 23 głosów

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Sprawdź też:
O sztucznej inteligencji mówi się coraz częściej. Rozwój nowoczesnych technologii…
Ludzie Internetu Sklep internetowy Social Media Strony internetowe Wideo online Zwiększanie zasięgu
10 stron z darmowymi zdjęciami do celów komercyjnych
10 stron z darmowymi zdjęciami do celów komercyjnych
Jak promować firmowy kanał na YouTube
Jak promować firmowy kanał na YouTube
10 motywow WordPress zawierających Elementor
Biuro Ciekawostki Gospodarka Pomysły na biznes Prowadzenie firmy
złoto
Metale lokacyjne – czy warto inwestować w nie właśnie teraz?
avast
Poznaj funkcje antywirusów dla firm
opona
Kwestia wymiany opon niejednemu kierowcy potrafi spędzić sen z powiek
Inwestycje Kredyty Oszczędzanie
Kalkulator OC – jak z niego korzystać?
Jak się sprawdzić w BIK?
Jak się sprawdzić w BIK?
Jaki biznes otworzyć, czyli w co warto inwestować
Jaki biznes otworzyć, czyli w co warto inwestować
wynagrodzenia
Rzut okiem na wynagrodzenia, czyli plany podwyżkowe w toku
Ile tak naprawdę zarabiają prezydenci miast
Ile tak naprawdę zarabiają prezydenci miast
Oto największy koszmar polskich pracowników
Cyfrowy detoks dla wielu osób zbyt stresujący