11 pomysłów na biznes bez wychodzenia z domu

biznes bez wychodzenia z domu

Marzy Ci się ciekawa praca bez wychodzenia z domu? To jest możliwe!

Zobacz też 11 pomysłów na biznes z niskim kapitałem lub jaki biznes warto założyć w Internecie

Pomysły na biznes bez wychodzenia z domu

1. Załóż blog – blogowanie jest dzisiaj bardzo modne. Próg wejścia do strefy blogowania jest niewielki, więc zacząć może każdy. Dzisiaj blogerzy mogą zarabiać na blogu w różny sposób. Piszą tekst sponsorowane, poprzez afiliację, sprzedają własne produkty czy swoją wiedzę. Jeżeli lubisz pisać, może to propozycja dla Ciebie?

2. Załóż sklep internetowy – w sklepie internetowym możesz sprzedawać, co tylko chcesz. Ręcznie robione mydła? Czemu nie. Ubrania sprowadzane z zagranicy? Ok. Zabawki, jedzenie, kosmetyki – cokolwiek tylko zechcesz i w czym się dobrze czujesz.

3. Stwórz konto na YouTube – YouTube jest drugą najpopularniejszą wyszukiwarką zaraz po Google. Na YouTubie szukamy wszystkiego. Jeżeli więc dobrze czujesz się przed kamerą, może warto otworzyć swój kanał i dzielić się swoją wiedzą?

4. Obrabiaj zdjęcia na zlecenie – jeżeli programy do obróbki zdjęć i programy graficzne nie są Ci obce, może zacznij obrabiać zdjęcia na zlecenie?

5. Pisz teksty na zlecenie – lubisz pisać, ale blogowanie do Ciebie nie przemawia? To może pisanie tekstów na zlecenie, będzie dla Ciebie ciekawsze?

Zobacz też -> Pomysły na biznes który możesz robić w swoim domu

6. Załóż podcast – podcasty są coraz bardziej popularne w Polsce i można na nich zarabiać. Otwierając swój podcast, nagrywasz swój głos, a później puszczasz to w świat. Podcasty mogą bawić, relaksować czy nauczać konkretnych dziedzin i czynności.

7. Zostań grafikiem albo informatykiem – jeżeli masz odpowiednie wykształcenie, to idealny biznes dla Ciebie, prowadzony z domu.

8. Testuj gry, produkty i artykuły – możesz zostać testerem. Najlepsi testerzy np. gier zarabiają ogromne sumy pieniędzy.

9. Dawaj korepetycje w domu – możesz nauczać w domu. Może to być język obcy, czy cokolwiek innego, w czym czujesz się dobrze i masz kierunkowe wykształcenie.

10. Zostań korektorem – jeżeli język polski nie ma przed Tobą tajemnic, zostań korektorem na zlecenie. Sprawdzaj przecinki w książkach, czasopismach i na stronach internetowych.

11. Stwórz kurs online – i nauczaj online. Kursy online są bardzo modne i coraz bardziej opłacalne, bo ludzie także chętnie uczą się bez wychodzenia z domu.

Polecamy www.SzukamLapka.pl

4.3/5 - (ilość ocen: 29)

1 komentarz. Czytaj komentarze lub napisz nowy komentarz

  • 27 marca 2020 o 11:06

    A można też połączyć bloga ze sklepem internetowym, dzięki czemu jedno będzie wspierało drugie. Tylko, jak sądzę, nie warto zaczynać z obiema tymi rzeczami naraz, bo rozwinięcie obu zajmuje sporo czasu. Jednak sklep bez bloga będzie miał większe trudności w zdobywaniu klientów, przynajmniej jeśli chodzi o ruch z wyszukiwarki Google; porządne wpisy mogą znacznie przyspieszyć proces „wypływania” sklepu z blogiem do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.