Efektywniej już z samego rana

Wstaję o 4 lub 5 by było efektywniej już z samego rana. Nie chcę w życiu być normalny. Mam tylko jedno życie i chciałbym swoje życie przeżyć w sposób wyjątkowy. Każdy nas ma predyspozycje do bycia kimś więcej niż w dniu dzisiejszym.

Efektywniej już z samego rana

Może warto zmienić swoje życie. Może warto inaczej podchodzić do problemów. Problemy trzeba przegryźć, strawić w żołądku i wydalić. Nie warto unikać problemów. Trzeba szukać problemów odpowiednich dla nas. Tak by był wysiłek, ale żeby nas to nas nie wykończyło. Z czasem trzeba podnosić poprzeczkę, ale nie można zaczynać od razu od maksymalnych problemów.

Czy pomimo tego, że czuję się źle to muszę się z tym indentyfikować? Nie. Jak coś tracimy to możemy coś zyskać zupełnie nowego. Czasami możemy zyskać coś fantastycznego. Mam sporo problemów, ale poszukuję, dążę do doskonalenia się.

W Polsce jest 100 tysięcy milionerów. Można dowiedzieć się od nich co takiego robią. Cel jest najważniejszy. Wszystko co jest stworzone, ktoś wcześniej wymyślij. Rzeczy te zostały zmaterializowane.

Kolejny krok to planowanie celów. Cel musi być pozytywny, realny i mierzalny. Rozpisać je trzeba na kartce by miały większą moc. Warto do tego jeszcze rozpisywać dzienne cele, miesięczne oraz na dany rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *