Gadżety dla hotelu – czym uraczyć turystów

gadżety turystyczne i na plaże

Obiekty noclegowe i turystyczne co roku starają się wyprzedzić swoją konkurencję, oferując swoim klientom lepszą jakość i atrakcyjne ceny. Gadżety reklamowe dla branży turystycznej to niemal podstawa wyposażenia, które powinno być do dyspozycji wszystkich gości.

Jak przyjmować turystów i jaki asortyment oferować im w cenie noclegu, by byli oni zadowoleni z przyjazdu i chętnie wracali w przyszłym sezonie z przyjaciółmi? Warto przyjrzeć się możliwościom.

Aktywny wypoczynek w górach

Świeże i rześkie powietrze górskie jest doskonałym paliwem dla turystów, którzy chcą spędzić swój urlop w sposób aktywny. Wspaniałe widoki Tatrzańskich gór i kontakt z przyrodą w Bieszczadach to dwie różne formy wypoczynku, jednak w obydwu przypadkach, brak niektórych elementów wyposażenia może spowodować rozczarowanie.

Każdy obiekt noclegowy, powinien posiadać możliwość wypożyczenia, m.in. takie asortymentu jak:
• aluminiowa mini latarka z nadrukiem,
• lornetka w etui podróżnym,
• butelka aluminiowa z karabińczykiem,
• plecak z zewnętrzną kieszenią,
• mini kompas z karabińczykiem.
Poznaj więcej możliwości: https://www.opengift.pl/akcesoria-kempingowe-z-nadrukiem/ 

Oczywiście na wszystkich akcesoriach, warto umieścić nadruk z logo i nazwą działalności, by pełni one również pewną formę reklamy – korzystając z takiego wyposażenia, klienci lepiej zapamiętają obiekt noclegowy i istnieje większe prawdopodobieństwo, że będą chcieli do niego wrócić.

Klienci uwielbiają gratisy i wielokrotnie korzystają z nich w sposób maksymalny. Warto wyposażyć pokoje w ponczo przeciwdeszczowe, ręczniki, kosmetyki i okulary przeciwsłoneczne. Tego typu dodatki, nie należą do drogich inwestycji dla obiektu, a goście zapamiętają go z dobrej strony.
Urlop nad morzem – więcej gadżetów do wypożyczenia
Wakacje nad morzem, kojarzą się z bezczynnym leżeniem na plaży, opalaniem się i imprezowaniem – właściciele pensjonatów i osoby odpowiedzialne za marketing hotelu, muszą zatrzymać swoich gości jak najdłużej, oferując im jak największą ilość możliwości do wyboru.

gadżety turystyczne dla hotelu
źródło: opengift.pl

Plażowym standardem, który powinien być spełniony przez każdy obiekt noclegowy, jest nadmuchiwana piłka z nadrukiem reklamowym. To tani gadżet, którego nikt nie zabiera ze sobą na wyjazd, ale chętnie będzie z niego korzystać w czasie wspólnej zabawy z bliskimi. Piłka powinna być standardem każdego pokoju, jak kosmetyki, ręcznik plażowy i zestaw dwóch osłon przeciwsłonecznych.

Zobacz, jak wiele różnych gadżetów plażowych możesz zamówić dla swojego hotelu: https://www.opengift.pl/akcesoria-plazowe-z-nadrukiem/.

To nie wszystko, w co warto zainwestować, by maksymalizować satysfakcję turystów odwiedzających nasz obiekt. Każdy gość powinien posiadać możliwość wypożyczenia m.in. takich akcesoriów jak:

• składane krzesło turystyczne,
• parasol automatyczny dobrej jakości,
• zestaw piknikowy dla min. 2-4 osób,
• torba izotermiczna.

Gadżety dla hotelu to istotna kwestia, która buduje w pewnym sensie wizerunek obiektu i jeśli będzie czegoś brakować, może wpłynąć to na finalną ocenę i stopień satysfakcji z pobytu. Goście bywają wymagający, więc należy spełnić ich oczekiwania, oferując najlepszy stosunek jakości do ceny usług noclegowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *