Gadżety dla hotelu – czym uraczyć turystów

gadżety turystyczne i na plaże

Obiekty noclegowe i turystyczne co roku starają się wyprzedzić swoją konkurencję, oferując swoim klientom lepszą jakość i atrakcyjne ceny. Gadżety reklamowe dla branży turystycznej to niemal podstawa wyposażenia, które powinno być do dyspozycji wszystkich gości.

Jak przyjmować turystów i jaki asortyment oferować im w cenie noclegu, by byli oni zadowoleni z przyjazdu i chętnie wracali w przyszłym sezonie z przyjaciółmi? Warto przyjrzeć się możliwościom.

Aktywny wypoczynek w górach

Świeże i rześkie powietrze górskie jest doskonałym paliwem dla turystów, którzy chcą spędzić swój urlop w sposób aktywny. Wspaniałe widoki Tatrzańskich gór i kontakt z przyrodą w Bieszczadach to dwie różne formy wypoczynku, jednak w obydwu przypadkach, brak niektórych elementów wyposażenia może spowodować rozczarowanie.

Każdy obiekt noclegowy, powinien posiadać możliwość wypożyczenia, m.in. takie asortymentu jak:
• aluminiowa mini latarka z nadrukiem,
• lornetka w etui podróżnym,
• butelka aluminiowa z karabińczykiem,
• plecak z zewnętrzną kieszenią,
• mini kompas z karabińczykiem.
Poznaj więcej możliwości: https://www.opengift.pl/akcesoria-kempingowe-z-nadrukiem/ 

Oczywiście na wszystkich akcesoriach, warto umieścić nadruk z logo i nazwą działalności, by pełni one również pewną formę reklamy – korzystając z takiego wyposażenia, klienci lepiej zapamiętają obiekt noclegowy i istnieje większe prawdopodobieństwo, że będą chcieli do niego wrócić.

Klienci uwielbiają gratisy i wielokrotnie korzystają z nich w sposób maksymalny. Warto wyposażyć pokoje w ponczo przeciwdeszczowe, ręczniki, kosmetyki i okulary przeciwsłoneczne. Tego typu dodatki, nie należą do drogich inwestycji dla obiektu, a goście zapamiętają go z dobrej strony.
Urlop nad morzem – więcej gadżetów do wypożyczenia
Wakacje nad morzem, kojarzą się z bezczynnym leżeniem na plaży, opalaniem się i imprezowaniem – właściciele pensjonatów i osoby odpowiedzialne za marketing hotelu, muszą zatrzymać swoich gości jak najdłużej, oferując im jak największą ilość możliwości do wyboru.

gadżety turystyczne dla hotelu
źródło: opengift.pl

Plażowym standardem, który powinien być spełniony przez każdy obiekt noclegowy, jest nadmuchiwana piłka z nadrukiem reklamowym. To tani gadżet, którego nikt nie zabiera ze sobą na wyjazd, ale chętnie będzie z niego korzystać w czasie wspólnej zabawy z bliskimi. Piłka powinna być standardem każdego pokoju, jak kosmetyki, ręcznik plażowy i zestaw dwóch osłon przeciwsłonecznych.

Zobacz, jak wiele różnych gadżetów plażowych możesz zamówić dla swojego hotelu: https://www.opengift.pl/akcesoria-plazowe-z-nadrukiem/.

To nie wszystko, w co warto zainwestować, by maksymalizować satysfakcję turystów odwiedzających nasz obiekt. Każdy gość powinien posiadać możliwość wypożyczenia m.in. takich akcesoriów jak:

• składane krzesło turystyczne,
• parasol automatyczny dobrej jakości,
• zestaw piknikowy dla min. 2-4 osób,
• torba izotermiczna.

Gadżety dla hotelu to istotna kwestia, która buduje w pewnym sensie wizerunek obiektu i jeśli będzie czegoś brakować, może wpłynąć to na finalną ocenę i stopień satysfakcji z pobytu. Goście bywają wymagający, więc należy spełnić ich oczekiwania, oferując najlepszy stosunek jakości do ceny usług noclegowych.

4.5/5 - (10 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *