Imprezy dla firm w plenerze

Wyjazdy integracyjne są nie tylko okazją do poznania czy też zmotywowania zespołu. Może to być także doskonały sposób na uczczenie sukcesu przedsiębiorstwa lub klucz do rozwiązania konfliktów w grupie. Firmy niejednokrotnie organizują przyjęcia lub wycieczki, by podziękować pracownikom za dobrą współpracę. Pokazują tym samym, że doceniają ich wkład w rozwój biznesu. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się imprezy plenerowe. Są mniej formalne od bankietów i towarzyszy im luźniejsza atmosfera.

Off-road dla spragnionych wrażeń

Imprezy firmowe często stanowią wyzwanie dla organizatorów. Najważniejsze, by dostosować je do liczby, płci, wieku i zainteresowań uczestników. Można wziąć pod uwagę branżę, w której działa firma lub cele i korzyści, jakie dzięki wspólnej „zabawie” mają osiągnąć pracownicy. Na koniec warto ustalić budżet, w którym chcemy się zmieścić.

Dobrym pomysłem, nie tylko dla fanów motoryzacji, jest zorganizowanie wyprawy off-roadowej. Uczestnicy mają możliwość wzajemnej integracji, sprawdzenia się w trudnych warunkach, ale przede wszystkim przeżycia niesamowitej przygody. Ekstremalna jazda samochodami terenowymi podnosi poziom adrenaliny, poprawia relacje z innymi osobami w grupie i pomaga w walce ze słabościami. Off-road stanowi doskonałą alternatywę dla standardowych imprez firmowych i wbrew powszechnym opiniom jest atrakcją przewidzianą nie tylko dla mężczyzn.

Parki linowe, ścianki wspinaczkowe, skoki na bungee – imprezy firmowe w terenie

Spotkania i wyjazdy integracyjne coraz częściej organizowane są z dala od siedziby firmy. Właściciele przedsiębiorstw zrywają ze schematami, porzucając salę konferencyjną czy bankietową na rzecz parków linowych i innych tego typu obiektów. Imprezy firmowe w plenerze przynoszą im wymierne korzyści i są dostosowane do ich aktualnych potrzeb. Dzięki nim pracownicy mogą nie tylko aktywnie spędzić czas, ale także poznać się, stworzyć zgrany zespół czy zdobyć nowe umiejętności. Spotkania integracyjne poza biurem są również okazją do wzajemnej rywalizacji, przełamywania barier i wspólnego pokonywania trudności. Pozwalają poprawić kondycję fizyczną i psychiczną oraz budzą ducha współpracy. Dodatkowymi atrakcjami do aktywnego wypoczynku w parku linowym mogą być: zjazd na linie, skok na bungee czy ścianka wspinaczkowa.

Imprezy dla firm na świeżym powietrzu

Jeśli chodzi o integrację na łonie natury, możliwości jest nieskończenie wiele. Pracodawcy, którym zależy zarówno na zmotywowaniu zespołu, jak i na pokazaniu się z najlepszej strony, powinni zorganizować firmowy piknik. Na takie wydarzenie mogą zaprosić nie tylko pracowników, ale także ich rodziny.

Dobrym pomysłem na wspólne spędzenie czasu będzie zaangażowanie w zabawę wszystkich uczestników, niezależnie od wieku. Warto pomyśleć o zorganizowaniu zawodów piłkarskich, strzeleckich lub innych, wymagających współpracy większej liczby osób. Dodatkowym urozmaiceniem pikniku będą dmuchane zamki, stoiska ze słodyczami i inne atrakcje dla najmłodszych. Gwoździem programu, na który wszyscy czekają może okazać się ognisko, grill, konkurs z wartościowymi nagrodami lub koncert znanej osoby.

Warto zaufać profesjonalistom

Jeśli nie masz pomysłu na zorganizowanie imprezy firmowej, a chcesz podziękować pracownikom za zaangażowanie lub zmotywować ich do działania, zastanów się nad zatrudnieniem agencji eventowej. Specjaliści kierując się swoim doświadczeniem i Twoimi wytycznymi, pomogą zaoszczędzić Ci czas i niepotrzebne nerwy. Stworzą scenariusz, znajdą odpowiednie miejsce i zorganizują niezapomnianą imprezę dla Ciebie i Twojej firmy.

Autor: http://gabrielaevents.pl/

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o
Sprawdź też:
Prowadzisz firmę? Jeśli tak, by dotrzeć do klientów, na pewno…
Ludzie Internetu Sklep internetowy Social Media Strony internetowe Wideo online Zwiększanie zasięgu
10 trendów w projektowaniu webowym na 2019 rok
facebook
Jak promować firmę na Facebooku
wybór firmy pozycjonerskiej
5 rzeczy na które należy patrzeć kiedy wybiera się firmę pozycjonerską
Biuro Ciekawostki Firma Gospodarka Pomysły na biznes
Biznes skierowany do turystów
Jaki biznes otworzyć na wsi
Jakie obrazy wybrać do biura?
biznes bez wychodzenia z domu
10 pomysłów na biznes bez wychodzenia z domu
Inwestycje Kredyty Oszczędzanie
Bank Alior: efektywny, innowacyjny, stabilny i satysfakcjonujący dla klientów
Jaki biznes otworzyć, czyli w co warto inwestować
Jaki biznes otworzyć, czyli w co warto inwestować
Pożyczka pod zastaw samochodu
Jadąc za granicę, warto już wcześniej zastanowić się nad budżetem
Czy warto inwestować w studia MBA?
wynagrodzenia
Rzut okiem na wynagrodzenia, czyli plany podwyżkowe w toku
Ile tak naprawdę zarabiają prezydenci miast
Ile tak naprawdę zarabiają prezydenci miast