Jak pasję przekuć w dochodowy biznes?

dochodowy biznes

Co jakiś czas słyszy się o wynalazcy, który to we własnym garażu stworzył coś, co po kilku latach zaczęło się sprzedawać w milionach egzemplarzy. Tego typu historie to nie jakaś dziwna sprawa wyssana z palca, choć wynalazca topowego produktu na swój sukces w niektórych przypadkach pracuje bardzo długo. Wiele prób i wiele udoskonaleń własnego produktu i to nie w przeciągu kilku miesięcy, lecz nawet w przeciągu kilkunastu lat.

Tylko po to by po dłuższym czasie zainteresować kogoś z branży biznesowej. Dlatego przebudowanie własnej pasji w wybitnie ciekawy produkt końcowy to wiele lat pracy i niewiele szans na to, by zainteresować gotowym wyrobem rynek. Chodzi tu o design, który musi być tym ciekawym lub też o możliwości, które muszą być znacznie szerszymi od wyrobów innych firm o pokrewnym zastosowaniu.

W tego typu sprawach nie wystarczy tylko wiedzieć, że nasz projekt jest lepszym od sprzętów produkowanych przez różne firmy. Trzeba też wiedzieć jak zaprezentować go jako ciekawsze rozwiązanie dające więcej od wyrobów konkurencji. Z tej właśnie przyczyny nie należy nastawiać się na szybki sukces i to już po zaledwie kilku miesiącach. No bo tego typu sukces w niewielu procentach przypadków nadchodzi szybko.

Zazwyczaj trzeba długo się starać o ten sukces, bo bywa też i tak, że ludzie pracujący w tej samej branży tworzą problemy wynalazcom, czyli tworzą sztuczny sceptycyzm narastający przy wynalazku. W wielu przypadkach ciężko się przebić przez ten sceptycyzm, ale w wielu innych przypadkach wygranie z tym szarym sprzeciwem powoduje to, że wynalazek staje się jeszcze ciekawszym niż był wcześniej.

Dlatego nie można się poddawać, tylko udoskonalać nasz własny wynalazek aż spełni dokładnie wszystkie nasze wymagania i wymagania tych, którzy krytykują nasze podejście do danego zagadnienia jako dość dziwne. Taką krytyką nie powinniśmy się zbytnio przejmować, tylko tworzyć aż do pozytywnego skutku. Jednym słowem musimy udoskonalić istniejący już sprzęt w taki sposób by ten stał się znacznie bardziej przyjaznym dla przeciętnego użytkownika czy też pasjonata, który to będzie używać go w każdej wolnej chwili.

Jak pasję przekuć w dochodowy biznes?
4.6 (92.31%) 26 głosów

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o

Zobacz też

Popularne:

Sprawdź też:
Jeśli chodzi o podatki to ten raj jest tam gdzie…
Ludzie Internetu Sklep internetowy Social Media Strony internetowe Wideo online Zwiększanie zasięgu
Jak rozpocząć swoją przygodę z programami afiliacyjnymi
Jak rozpocząć swoją przygodę z programami afiliacyjnymi
Wydanie Gutenberga i 5 darmowych motywów dla WordPress
facebook
Jak promować firmę na Facebooku
Biuro Ciekawostki Gospodarka Pomysły na biznes Prowadzenie firmy
foodtruck
Jak uruchomić własny foodtruck i ile to kosztuje?
Restauracja, czyli pomysł na dochodowy biznes
Gwiazda discopolo, czyli pomysł na dochodowy biznes
Inwestycje Kredyty Oszczędzanie
Jaki biznes otworzyć, czyli w co warto inwestować
Jaki biznes otworzyć, czyli w co warto inwestować
święta
Kiedy przed świętami zabraknie pieniędzy
Kalkulator OC – jak z niego korzystać?
wynagrodzenia
Rzut okiem na wynagrodzenia, czyli plany podwyżkowe w toku
Ile tak naprawdę zarabiają prezydenci miast
Ile tak naprawdę zarabiają prezydenci miast
Oto największy koszmar polskich pracowników
Cyfrowy detoks dla wielu osób zbyt stresujący