Jak prowadzić firmę – od transformacji do teraz

Wraz z transformacją pojawiła się historyczna szansa dla każdego, kto ma żyłę przedsiębiorcy. Chcieliśmy wziąć udział w dynamicznym rozwoju tego segmentu, ale jednocześnie nie stawaliśmy czoła bezpośredniej konkurencji w handlu.

Jak prowadzić firmę z rodziną

Dzisiejsza gospodarka ma formę organizmu, w którym praktycznie wszystko jest już opracowane i zorganizowane. Ale zawsze lubiliśmy wyzwania. Praca jest taka sama jak 25 lat temu.

Nieustannie poszukujemy pomysłów na poprawę każdego aspektu naszej działalności i wciąż mamy podobny głód wiedzy na temat innowacji w przemyśle. Posiadamy własne laboratorium, gdzie przede wszystkim na nasze potrzeby, a także inne przedmioty. Testujemy nowe funkcjonalności tkaniny.

Zawsze staraliśmy się tworzyć materiały, które były czymś więcej. Przywiązujemy dużą wagę do jakości, potwierdzonej przez najważniejsze certyfikaty w naszej branży. Dzięki temu, że budujemy przewagę w zakresie innowacyjności i jakości, a nie tylko ceny, udało nam się zmierzyć z konkurencją z krajów o niższych kosztach roboczych.

Stworzyliśmy solidną podstawę do dalszego rozwoju – naszym ambicją jest ekspansja zagraniczna. Chcemy walczyć z postrzeganiem Polski jako kraju, który dostarcza głównie tanie produkty.

Wkładamy w pracę całe serce. Od lat gramy w praktycznie niezmienionym składzie, a nowi pracownicy szybko zaczynają nadawać na podobnych falach. Bez naszego zespołu niczego byśmy nie osiągnęli.

4.6/5 - (ilość ocen: 85)

2 komentarzy. Czytaj komentarze lub napisz nowy komentarz

  • 4 stycznia 2017 o 19:32

    Z rodziną to tylko dobrze na zdjęciach się wychodzi 😉

    Odpowiedz
  • 5 stycznia 2017 o 11:23

    Artykuł bardzo ciekawy warto przeczytać bo można dużo się nauczyć.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.