Jak zdobyć ruch na stronę internetową

Jak zdobyć ruch na stronę internetową

Jeśli wiesz coś o optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, wiesz, że treść jest wszystkim. Napisz wysokiej jakości treść i nie przejmuj się liczeniem słów. Bez Twojej unikalnej treści prawie niemożliwe jest kierowanie ruchu do Twojej witryny. Dotyczy to artykułów, które piszesz w swojej witrynie i artykułach, które piszesz na innych stronach internetowych. Podczas pisania warto skupić się na trzech kluczowych punktach:

  • Napisz oryginalną i nietypową treść
  • Pisz twórczo i pokazuj swoją osobowość
  • Oferuj darmowe cenne informacje

Tak więc zaczynamy od punku pierwszego.

Napisz oryginalną i nietypową treść

Jeśli chcesz się wyróżniać, powinieneś być oryginalny. Ludzie muszą przyjść do ciebie, aby uzyskać to, czego chcą. Nie mogą iść do nikogo innego, bo nikt inny nie dostarczy takiej treści jak Ty.

Z milionami stron internetowych w internecie, skąd wiedziałbyś, że jesteś oryginalny? Możesz wpisać kilka słów kluczowych w Google i sprawdzić, na czym polega bycie n topie. Spójrz na pierwsze 10 stron internetowych. Zapoznaj się z konkurencją i dowiedz się, o czym piszą. To nie tylko sprawi, że starniesz się lepszym pisarzem, ale da Ci nowe pomysły i będziesz wiedział, co nie zostało jeszcze napisane.

Staraj się też być nieprzewidywalnym. Nie pisz „O nas” na stronie, bo znajdziesz to na większości stron internetowych. Nie wyjaśniaj, czego witryna dotyczy na pierwszej stronie – w rzeczywistości – w ogóle wyjaśnij. Jeśli sprzedajesz produkty, nie pisz się głosem sprzedaży. Zrób to, czego Twoi czytelnicy najmniej się spodziewają. Oto przykład tego, co można napisać, jeśli sprzedajesz łodzie: „Jeśli złapiesz kraba, weź worek z cebulą, dużą chłodnicę i wyprowadź łódź tuż przed opływem.” Czytelnicy będą chcieli wiedzieć o co chodzi.

Pisz twórczo i pokazuj swoją osobowość

Pisanie twórczo może być trudne, zwłaszcza gdy masz brak weny. Jeśli polegasz na inspiracji do pisania twórczo, co zrobisz, jeśli nigdy nie poczujesz się zainspirowany? Wiele myśli twórczych jest w twoim umyśle – myślach, które są unikalne dla inspiracji, które otrzymujesz od świata. Musisz po prostu nauczyć się, jak wyprowadzić te myśli, z lub bez inspiracji. Oto trzy metody, jak wykazywać swoją kreatywność:

Przeczytaj książkę, czasopismo lub artykuły w internecie
Spójrz na obrazy, sztukę
Zaangażuj się na forum i wejdź w dyskusję
Poznaj problemu ludzi i poszukaj rozwiązań

Zanurz się w świat, odsłonisz swój umysł i pielęgnuj życie.

Twoja osobowość jest cenna. Nie ma nikogo innego na całym świecie, który może opowiedzieć historię i napisać to samo co Ty. Każdy z nas ma specjalny prezent zwany „osobowością”. Wykorzystaj to. Nie obawiaj się, że twoje wady lub różnice zostaną obnażone. Jeśli otrzymasz opinie, że coś złego robisz, może to być dla Ciebie dobre. Zwiększy to ruch do Twojej witryny. Nie obawiaj się, aby pokazać swoje unikalne ja.

Oferuj darmowe cenne informacje

Ludzie nie chcą czuć, że coś sprzedajesz. Reklamy mogą być śmieszne, ale po wyłączeniu telewizora nie szukasz reklam do oglądania. Ludzie szukają widowisk i filmów. Reklamy przerywają to, co chcesz zobaczyć. Daj odwiedzającym gościom relaksującą atmosferę, która nie chce im sprzedawać. Ludzie mają tendencję do ignorowania reklam.

Daj coś społeczności, a coś dostaniesz w zamian. Zyskasz dzięki temu zaufanie.

4.7/5 - (15 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.