Konto idealne dla klienta indywidualnego

konto dla klienta indywidualnego

Konto osobiste to najczęściej nabywany produkt bankowy. Okazuje się jednak, że klienci stają się coraz bardziej roszczeniowi. Nie cieszy już sama możliwość bezpiecznego gromadzenia środków. Chcemy zyskać platformę do optymalnego zarządzania finansami. Sprawdź, jakie konto cieszy się największym zainteresowaniem.

Konto zakładane za darmo

Nie da się ukryć, że Polacy zwracają uwagę na koszty. Dzisiaj nie chcemy już ponosić opłat, jakie wiążą się z założeniem konta w banku. Wychodzimy z założenia, że to banki powinny wynagradzać nam zdobycie kolejnego klienta. Konkurencja jest spora, zawsze można przecież wybrać inną placówkę.

Okazuje się zresztą, że banki nie zarabiają już na zakładaniu kont. Bez względu na to, czy wybierzesz konto dla młodzieży, konto dla seniora czy konto oszczędnościowe, otworzysz je za darmo. Dla banku jest to wabik, dzięki któremu będą zdobywać Twoją lojalność. Zapewne już niedługo nabędziesz w tym samym oddziale inny produkt, który będzie generował zyski dla banku.

Konto prowadzone bezpłatnie

Nie tylko założenie konta ma przebiegać za darmo. Zapewne liczysz na darmowe prowadzenie takiego rachunku. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim bez względu na okres korzystania z konta w banku, nie będziesz zobowiązany do uiszczania z tego tytułu żadnych opłat. Będziesz mógł za darmo nie tylko bezpiecznie lokować środki na koncie, ale również realizować przelewy, księgować płatności, wyciągać gotówkę z bankomatów czy zlecać stałe polecenia zapłaty.

Przed wyborem konkretnego banku, w którym założysz konto dla młodzieży czy jakiekolwiek inne, musisz dokładnie przyjrzeć się proponowanej ofercie. Banki często oferują bezpłatne prowadzenie konta, ale tylko wtedy, gdy klient spełni pewne wymogi. Ograniczeniem może być konieczność korzystania z przypisanej do konta karty płatniczej albo konieczność księgowania na rachunku wpływów o określonej wartości w każdym miesiącu.

Konto internetowe

Konto, które może być prowadzone online to dzisiaj podstawa. Platforma internetowa służy nie tylko do analizy zgromadzonych na koncie środków. Dzisiaj możliwe staje się realizowanie przelewów online, klient może wnioskować o kartę kredytową, kredyt gotówkowy, a nawet inwestować, na przykład zakładając lokatę. Logując się na koncie internetowym może w łatwy i szybki sposób skontaktować się ze specjalistami, którzy pracują w banku. Nie musi wybierać się do oddziału tej instytucji.

Czy wiesz, że z kont internetowych korzysta już 15 milionów Polaków? Polacy są pionierami pod względem skali zainteresowania nowoczesną bankowością. W całej Europie bankowość mobilna, a wraz z nią konta online czy płatności kartą bezstykową nie są tak popularne.

Konto z dodatkowymi bonusami

Na rynku usług bankowych panuje ogromna konkurencja i same banki doskonale zdają sobie z tego sprawę. Właśnie dlatego proponują potencjalnym klientom rozwiązania, które przyniosą im szereg dodatkowych korzyści. „Załóż konto dla młodzieży i odbierz premię”, „Poleć konto dla młodych swoim znajomym i odbierz tablet”, to tylko niektóre z haseł, które informują o dodatkowych bonusach, jakie może otrzymać klient banku.

Bardzo często banki nagradzają też za zakupy w konkretnych sklepach rabatami albo zwrotem części wydanych pieniędzy. Gwarantują premie pieniężne za określoną wartość wpływów w danym miesiącu albo zrealizowanych transakcji płatniczych.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o
Sprawdź też:
Uznaje się, że to właśnie inwestowanie w fundusze inwestycyjne może…