10 motywów premium dla WordPress w 2018 roku

Jeśli planujesz użyć WordPressa do tworzenia strony internetowej, pewnie będziesz poszukiwać stylowych i funkcjonalnych motywów do realizacji tego celu. Przygotowaliśmy 10 motywów z szatami graficznymi, które świetnie wyglądają. Oprócz tego dla użytkowników dostępne są wtyczki oraz dodatkowe poradniki na temat tworzenia strony w oparciu o WordPress.

Wcześniej pisaliśmy o darmowych motywach WordPress które wyglądają jak premium.

Wybierając bezpłatne motywy do tworzenia witryny www musicie Państwo pamiętać o ich wadach:

  • Ograniczonej funkcjonalności. Dlatego aby dodać nowe opcje do motywu, warto skorzystać z dostępnych wtyczek. Dojść często dobre rozszerzenia są płatne. To w końcu sprawia, że wydacie dodatkowe koszty podczas dostosowania strony do własnych potrzeb.
  • Brakowi wsparcia technicznego. Jeśli podczas tworzenia strony wystąpi jakikolwiek problem, musicie rozwiązać go samodzielnie. Pomóc można otrzymać ze strony społeczności wspierającej projekt, ale jest tak tylko w wypadku większych projektów. Poza tym działa ona jedynie na zasadzie darmowej uczynności.
  • Mało rozbudowanej dokumentacji. Brak rozszerzonej dokumentacji zwiększa czas na opanowanie opcje templatki. Zwłaszcza dla osób poczatkujących.
  • Dużej powtarzalności. Z darmowych motywów korzysta więcej osób, a zatem ich powtarzalność jest większa.
  • Brakowi odnowień. Takie rozwiązania mogą rzadko odnawiać się oraz nie posiadać nowych aktualizacji

Jak widać, darmowe motywy są dobrym rozwiązaniem do realizacji prostych projektów stron internetowych. Jeśli chodzi o stronach biznesowych, e-sklepach oraz większych portali, takie templatki będą potrzebowali dużej przebudowy. Przy tym wszystkie awarie witryny związane są z motywem musicie naprawiać samodzielnie. Chociaż w tym razie szybciej opanujecie możliwości WordPress.

Jeśli pragniecie Państwo stworzyć profesjonalną stronę www i zawsze mieć możliwość skorzystać z pomocy wsparcia technicznego, zapraszamy do zapoznania z poniższymi produktami. Wybraliśmy 10 lepszych płatnych motywów dla WordPress z oferty TemplateMonster. Wśród nich znajdziecie produkty na licencji GPL, która pozwala używać templatki wielokrotnie. Oprócz tego wszystkie te motywy mają rozbudowane opcje, które pomogą zbudować profesjonalną stronę bez stosowania cudzych rozwiązań. Chociaż templatki będą kompatybilne z popularnymi wtyczkami dla WordPress.

Monstroid2

Jest to uniwersalne rozwiązanie do tworzenia różnego typu stron www. Templatka posiada 16 motywów potomnych i gotowe układy nagłówku i stopki. Oprócz tego Monstroid2 zawiera rozbudowane opcje personalizacji. To wszystko pozwala Państwu szybko wybrać interesujący projekt i dopasować go do własnych potrzeb.

Motyw opiera się o Cherry Framework 5.0 i zawiera wtyczki Cherry. Oprócz tych rozszerzeń do motywu były dodane MotoPress Menu, Booked Appointment, TM Gallery, Power Builder itd. Razem tych wtyczek jest 20 sztuk. Podany motyw rozpowszechnia się na licencji GPL 3.0. Dlatego możecie Państwo użyć go do tworzenia dowolnej liczby stron www.

Monstroid2 motyw WordPress

Szczegóły |  Demo

EasyJet

EasyJet to kolejne uniwersalne rozwiązanie do tworzenia stron www. Do użytku dostępne są 12 układów dla strony domowej, gotowe układy nagłówku i stopki oraz przełącznik kolorów. W paczce z motywem znajdziecie Państwo 90 jakościowych obrazków. Ich można używać na stronie bez żadnych ograniczeń.

Funkcjonalność motywy jest realizowana za pomocą Cherry Framework 5.1. Oprócz tego do templatki był dodany wizualny edytor stron Elementor i wtyczka JetElements, która rozszerza jego możliwości. Motyw także wspiera fonty webowe Google i zawiera mapę Google. On ma poprawny kod i jest przyjazny dla SEO.

motyw easyjet

Szczegóły  | Demo

Constuctor

Podany motyw przyda się do tworzenia strony dla biura architektury oraz firmy budowlanej. On ma charakterystyczny projekt i zawiera szereg opcje w środku. Oprócz tego wszystkie opcje zarządzania wyglądem templatki były przeniesione do sekcji „Personalizacja”. Dzięki temu możecie wprowadzać wszystkie zmiany do projektu i sprawdzać ich rezultat na bieżąco.

Do templatki były dodane popularne wtyczki Cherry, w tym Real Estate, Projects, Service, Newsletter Popup, Trending Posts oraz Testimonials. Oprócz tego możecie Państwo korzystać z wizualnego edytora stron Power Builder. On pozwala dodawać elementy i zarządzać nimi dzięki metodzie „Przyciągnij i Upuść”. Templatka także jest responsywna i kompatybilna z popularnymi przeglądarkami www.

Constuctor motyw WordPress

Szczegóły |  Demo

JohnnyGo

JohnnyGo to rozbudowany motyw, który przyda się firmom świadczącym różnego typu usługi domowe. Znajdziecie w nim 14 układów strony domowej poświęconych popularnym tematom niszowym. Oprócz tego każdy projekt można dostosować do własnych potrzeb dzięki rozbudowanym opcjom personalizacji.

Motyw opiera się o Cherry Framework 5.0, dzięki czemu zawiera szereg opcje do użytku. Do templatki także były dodane wtyczki Revolution Slider, Master Your Projects, Showcase Services itd. Motyw również jest kompatybilny z WooCommerce, MailChimp, Yoast SEO i innymi popularnymi wtyczkami dla WordPress.

JohnnyGo motyw do WordPressa

Szczegóły |  Demo

Imperion

Za pomocą tego motywu możecie Państwo stworzyć profesjonalną stronę biznesową. Do użytku dostępne są gotowe układy strony domowej, wygodne opcje personalizacji i rozbudowane wtyczki. Przy tym motyw nie jest obciążony skryptami i elementami graficznymi. Dlatego strona będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach odwiedzających.

Funkcjonalność motywu jest realizowana w oparciu o Cherry Framework 5.1. Oprócz wtyczek Cherry do templatki były dodane także suwak Revolution Slider i wizualny edytor stron Elementor. Możecie także skorzystać z wtyczek JetElemets i JetMenu, które dodają nowe opcje do powyższego edytora. Templatka także jest responsywna i przyjazna dla SEO.

Imperion motyw wordpress

Szczegóły |  Demo

Production Pro

Poszukujecie motyw do tworzenia strony dla przedsiębiorstwa przemysłowego? Production Pro idealnie nadaje się do tego celu. On ma nie tylko charakterystyczny projekt, lecz także zawiera szereg opcje do użycia. Oprócz tego motyw jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami dla WordPress.

Wybierając ten motyw możecie Państwo skorzystać z rozwijanego menu, dynamicznego suwaku, opinii klientów, licznika umiejętności itd. Do templatki był także włączony wizualny edytor stron Elementor. Za jego pomocą można szybko tworzyć kreatywne strony dzięki metodzie „Przyciągnij i Upuść”.

Production motyw

Szczegóły |  Demo

Adverting

Motyw Adverting idealnie nadaje się do tworzenia strony dla firmy świadczącej usługi marketingowe. W jego projekcie połączone są duże obrazki i typografia, co pozwala skupić uwagę odwiedzających na usługach i portfolio. Proste efekty animacyjne także nie odwracają uwagi podczas zapóźniania się z informacjami na stronie.

Motyw opiera się o najnowszą wersję Cherry Framework i zawiera kluczowe wtyczki Cherry. Wśród nich można wyróżnić: Team Members, Projects, Service, Newsletter Popup, Search i Testimonials. Motyw także wspiera fonty webowe Google i zawiera mapę Google. On ma poprawny kod, który został stworzony w zgodności ze standardami W3C.

Adverting motyw WordPress

Szczegóły |  Demo

Ascendio

Jeszcze jedno ciekawe rozwiązanie do tworzenia stron biznesowych. Motyw zawiera 7 układów strony domowej, co pozwala wybrać najbardziej pasujący projekt. Dalej możecie go dopasować do własnych potrzeb za pomocą wygodnych opcje zarządzania wyglądem. Znajdziecie ich w sekcji „Personalizacja” panelu administracyjnego.

Oprócz wtyczek Cherry do motywu były dodane inne popularne rozszerzenia. To są także Smart Slider, Contact Form 7 oraz Elementor. Motyw także wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać stylowe typografie na stronie. Templatka jest na 100% GPL, co pozwala używać jej wielokrotnie do realizacji projektów komercyjnych.

Ascendio premium motyw do WordPressa

Szczegóły |  Demo

BuildWall

Jak wypływa z nazwy, projekt templatki został poświęcony tematowi budowlanemu. Dlatego on idealnie nadaje się firmom oferującym tego typu usługi. Do wyboru Państwa dostępne są 6 układów dla strony domowej, 7 układów nagłówku i 3 układy stopki. Oprócz tego templatka posiada ponad 35 różnych widgetów, co pozwala wyświetlać różne typy informacji na stronie.

Motyw BuildWall został zbudowany w oparciu o Cherry Framework i posiada kluczowe wtyczki Cherry. Także do niego były dodane Revolution Slider i wizualny edytor stron Elementor. Motyw ma poprawny kod. On jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

BuildWall motyw wordpress

Szczegóły |  Demo

Bitunit

Planujecie Państwo pisać na temat walut kryptograficznych? W tym przypadku zwrócicie uwagę na Bitunit. On ma charakterystyczny projekt, który na pewno przyda się do gustu odwiedzającym. Oprócz tego templatka zawiera rozbudowane wtyczki i widgety do wyświetleniach rożnych typów informacji na stronie.

Templatka korzysta się z możliwości Cherry Framework. Oprócz tego do Państwa użytku dostępne są Smart Slider, Contact Form 7, TM Timeline, Ecwid i Elementor. Templatka także jest kompatybilna z popularnymi wtyczkami dla WordPress. Dlatego w dowolnej chwili możecie rozszerzyć funkcjonalność strony.

Bitunit motyw
Szczegóły |  Demo

4.5/5 - (ilość ocen: 17)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.