7 przedziwnych restauracji – Najdziwniejsze restauracje świata

Pomysłów na biznes jest wiele. Jest też wiele restauracji podobnych do siebie. Przedstawię Ci kilka opcji, które mogą Ciebie zainteresować. Wszystkie te restauracje mają jedną wspólną cechę. Są inne niż wszystkie. Oto najdziwniejsze restauracje świata.

1: Dicks Last Resort

Dicks Last Resort
źródło: mallofamerica.com

Jeśli nagość lub ciemność jest dla Ciebie niczym, wypróbuj restauracje Dicks Last Resort. Jedząc tam posiłek, kelner Cię obrazi, ośmieszy i zwyzywa. Obsługa nałoży Ci czapkę z obrażającymi treściami. Nie możesz zdjąć tej czapki w trakcie jedzenia.

2: Nic nie widzisz

nic nie widzisz
źródło: townmagazine.co.uk

W kolejnej restauracji nie możesz nic zobaczyć. Naprawdę, nic nie widzisz. Nazwa tej restauracji to Dans Le Noir. W języku francuskim oznacza to – w ciemności. Nazwa wyznacza motyw przewodni. W restauracji tej jesz z zasłoniętymi oczami lub w specjalnym pokoju, który jest czarny jak smoła. Cała idea polega na tym, że Twój sens smaku jest podwyższony jeśli zostanie odebrana Ci możliwość widzenia. Tą restauracje można znaleźć w Londynie.

3: Nijna New York

Nijna New York

Jakie są jeszcze najdziwniejsze restauracje świata? W Nowym Yorku możesz wybrać się do bardzo japońskiego miejsca. Nazywa się Nijna New York. Wygląda jak japoński zamek. Jak już tam trafisz, będziesz zaprowadzony do stolika poprzez sekretny tunel gdzie na każdym rogu czai się Ninja. Twój stolik znajduje się w lochu jak komora (?). W trakcie jedzenia Ninja przedstawiają swoje akrobacje. Obsługa również ubrana jest w stylu Ninja.

4: Jedzenie nago

Jedzenie nago
źródło: Reuters

Zacznijmy od restauracji gdzie właściwie możesz jeść nago. Restauracja ta znajduje się na Manhattanie. Zaczęło się od comiesięcznego wydarzenia i z czasem stało się regularnym motywem. Możesz się tam wybrać żeby zjeść w ubraniu lub bez, to zależy od Ciebie. Możesz też przyjść popatrzeć.

5: Restauracja Devil Island Prison

Devil Island Prison Restauracja
źródło: travelobservers.com

Jadąc do Chin możesz zjeść w Devil Island Prison, restauracji znajdującej się na Devil Island. Kiedyś było to więzienie dla więźniów politycznych, teraz jest restauracją o motywie więziennym. Stoliki znajdują się w małych celach a kelnerki są ubrane jak strażnicy. Jesteś prowadzony do swojego stolika zakuty w kajdany.

6: Restauracja Modern Toilet

Ciągle za mało nietypowo? Ok, zjedzmy w toalecie. Restauracja znajduje się na Tajwanie i nazywa się „The Modern Toilet”. Jest to sieć 12 restauracji rozmieszczonych po całym Tajwanie. Krzesła w tych restauracjach to sedesy. Stół znajduje się na wielkim zlewie i posiada szklane blaty(?). Posiłki podawane są w małych sedesach a napoje w małych nocnikach.

7: Restauracja Cannibalistic

Restauracja Cannibalistic

Teraz najbardziej nietypowa opcja – „Cannibalistic Restaurant”. Restauracja ta znajduje się w Japonii. Tutejsze jedzenie to sushi podawane na nagim damskim ciele, ale nieprawdziwym. Ciało to zrobione jest z jedzenia. Kelnerka pozwoli Ci pokroić ciało, które może krwawić. Wnętrzności również zrobione są z jedzenia. Możesz zjeść każdą część.

Będąc doświadczonym gościem w restauracjach, bardzo lubię odwiedzać nowe miejsca i oglądać nowe pomysły, ale z tej listy nie ma dla nie nic ciekawego. Ale może Ty szukasz czegoś extra specjalnego, ze specjalną atmosferą. Wybierz coś i ciesz się tym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *