„Staram się przedstawić teorię finansową w postaci prostej matematyki” Parę pytań do blogfinance24.pl

Czym się zajmujesz?

Na dzień dzisiejszy pracuję w BIK, jako analityk biznesowy, dlatego codziennie mam do czynienia z różnego rodzaju finansami, gdzie operuję dużą ilością danych. W tym samym czasie prowadzę blog finansowy, dla zwiększenia edukacji finansowej społeczeństwa, żeby nie byli tak uzależnieni od rządów, instytucji lub ekspertów finansowych. Staram się przedstawić teorię finansową w postaci prostej matematyki oraz nauczyć czytelników w efektywny sposób zarządzać swoich własnym budżetem domowym, za pomocą konkretnego narzędzia, z którego sam codziennie korzystam.

 

Jak promujesz bloga?

Skupiam uwagę na tym, aby umieścić bardzo wartościowy i użyteczny materiał. Moim podstawowym kanałem promocji jest marketing szeptany. Czytelnicy opowiadają o moim blogu swoim znajomym i bliskim. Na razie mi to wystarczy.

Jak zarabiasz na blogu?

Mój blog jest jeszcze bardzo młody i dopiero go rozkręcam. Na razie zarabiam na Programach Partnerskich, promując zakładania kont bankowych, zaciągnięcie chwilówek, sprzedaż biznes książek. Zarabiam również z Google AdSense oraz PPD (Pay Per Download).

Czym jest dla Ciebie pisanie?

Pisanie dla mnie jest czymś, co pomaga mi robić lepszy porządek w głowie z informacją, którą chcę udostępnić wszystkim poprzez opublikowane artykuły.

Co odróżnia blogerów od ludzi którzy nie blogują?

Blogerzy różnią się od ludzi, którzy nie blogują tym, że zajmują się swoją pasją, bijąc w klawiaturę na różne tematy, no i oczywiście zarabiając na tym.

Jakie cele finansowe na 2017 rok?

Jeżeli powiedzieć jednym konkretnym zdaniem, to moje finansowe cele polegają na tym, aby osiągnąć finansowe bezpieczeństwo dla mojej rodziny. Aby to osiągnąć dany cel, to przygotowałem roczny budżet domowy, aby kontrolować swoje finanse, a nie finanse kontrolowały mnie. Należy mieć porządek w finansach, aby wszystko było poukładane na swoich miejscach. Jestem przyzwyczajony do planowania, bo mi jest wygodniej podejmować decyzje o przyszłych pieniądzach w sposób przemyślany i świadomy. Wtedy mogę się nie martwić, że pieniądze pójdą nie w tym kierunku.

Cele bloga na 2017 rok?

Cele bloga na 2017 rok będę polegać na tym, aby opublikować co najmniej 40 wartościowych i użytecznych artykułów. Następnie uzupełnić większość artykułów o wideo, bo tak będzie czytelnikom jeszcze łatwiej zrozumieć opublikowany materiał.

Jakie masz największe marzenie?

Niestety, ale nie mogę powiedzieć nikomu o moich największych marzeniach, bo wtedy nie spełnią. Powiem tylko że, aby ich osiągnąć muszę poświęcić dużo wolnego czasu i wysiłku. Jak w narodzie mówią: „Marzenia zaczynają się spełniać, kiedy coś robisz”.

Co najbardziej lubisz robić?

Najbardziej lubię dowiadywać się coś nowego i robić wszystko możliwe, aby to lepiej rozumieć, żeby móc potem wykorzystać w praktyce. Lubię systematycznie zajmować się sportem.

Co sprawia, że życie jest dla Ciebie wyjątkowe?

Życie dla mnie jest wyjątkowe, ponieważ od nas zależy jaki będzie nasz los. Należy wierzyć w to, że możemy wszystko, bo niemożliwie pokonać tą osobę, która się nie poddaje.

Jakimi wartościami się kierujesz?

Wolność, miłość, wiara w siebie i najbliższych.

Jakie jest Twoje motto życiowe?

„Przyszłe Ja zależy w 100% od tego ile dzisiaj wykonam pracy nad sobą.”

Co cenisz w ludziach?

Cenię w ludziach konkretność, przedsiębiorczość i odpowiedzialność.

Kogo uważasz za mentora?

Na razie nie znalazłem konkretnego mentora życiowego i trenera, ale przysłuchuje się do tych osób, którzy opierają swoją wiedzę na praktyce i wykazują się konkretnymi osiągnięciami.

Najbardziej starasz się o?

Najbardziej staram się o to, aby być bardziej efektywnym i wydajnym w codziennym życiu oraz być potrzebnym dla innych ludzi, przynosząc im korzyści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *