Ponad 40 platform wymiany walut w jednym miejscu

Ponad 40 platform wymiany walut w jednym miejscu

KantorBox to porównywarka kantorów, która posiada jeden z największych zbiorów prawie wszystkich kantorów internetowych handlujących walutą w Polsce.

Od pewnego czasu wymiana pieniędzy w internecie stała się bardziej popularnym rozwiązaniem. Jest to ciekawa alternatywa dla ich stacjonarnych odpowiedników, gdzie kursy walut są często niekorzystne. Wraz z rozwojem rynku e-walut powstało wiele usług, które śledzą bieżące promocje finansowe. Jednym z nich jest porównanie kantorów internetowych – dzięki nim klienci mogą szybko i wygodnie wybierać usługi najlepiej odpowiadające ich potrzebom. Jest to rozwiązanie, dzięki którym użytkownicy starają się oszczędzać pieniądze w sposób bezpieczny.

W internecie znajdziemy różne kantory internetowe i platformy wymiany walut. Zamiast szukać w Google, mamy możliwość sprawdzenia najlepszych opcji dla nas w jednym miejscu, aby dowiedzieć się, która platforma oferuje najniższą cenę.

Taką możliwością daje porównywarka Kantorbox. Ponadto wyróżnia się na rynku profesjonalizmem, dbałością o użytkowników i przede wszystkim oferuje możliwość porównania platform walutowych szerzej niż konkurencja.

Zalety porównywarki KantorBox:

– ponad 20 platform w jednym miejscu, m.in. Walutomat, Cinkciarz, KantorEkspert, internetowykantor.pl, WymieniajTaniej itd.

– prosty poradnik dla osób rozpoczynających handel walutami

– ranking przystosowany do urządzeń mobilnych

– opinie o kantorach

– aktualności branżowe

– forum o kantorach internetowych

– agregator najlepszych promocji

– intuicyjnie rozplanowane informacji

Na KantorBoxie jak już pisaliśmy porównamy kursy walut w kantorach internetowych. Jeżeli jednak chcemy zobaczyć jakie kursy oferują tradycyjne banki, to zachęcam do zajrzenia na spredzie. Porównując ze sobą kursy bankowe i kantorowe zauważymy naprawdę istotną różnicę: np. przy wymianie 1000 franków szwajcarskich w e-kantorze możemy zaoszczędzić od 120 do 250 złotych. Przy większych sumach oszczędność oczywiście jest odpowiednio większa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *