Polacy pokochali latające taksówki

latające taksówki

Majętni Polacy bardzo pokochali latające taksówki, które pozwalają im dotrzeć na spotkanie z klientem, do wakacyjnego kurortu czy na weekendowy turniej golfa. Najbogatsi Polacy wynajmują prywatne samoloty, ponieważ jest szybciej, luksusowo oraz nie muszą znosić obecności uciążliwych pasażerów. Popularność prywatnych samolotów wśród majętnych Polaków rośnie z roku na roku. W roku 2016 najbogatsi Polscy odbyli prywatnymi samolotami 350 lotów, czyli 10 proc. więcej niż w poprzednim roku.

Podróże najbogatszych Polaków prywatnymi samolotami mają najczęściej cel wakacyjny lub biznesowy. Firma specjalizujące się w takich przewozach deklarują, że samolot będzie dostępny dla klienta na życzenie. Klient może dostosować termin oraz trasę lotu według własnych potrzeb.Wynajęcie prywatnego samolotu jest możliwe przez 7 dni w tygodniu i przez 24 godziny. Przykładowo firma Jet Story zapewnia, że samolot będzie dostępny dla klienta w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia.

Wyposażenie prywatnych samolotów

Prywatne samoloty najbogatszych Polaków zawierają eleganckie skórzane fotele, stoliki lakierowane z drewna orzecha brazylijskiego oraz miękki wełniany dywan na podłodze. Samolot Embraera Legacy 600 może na swój podkład zabrać 13 pasażerów. Obsługa samolotu poda pasażerom szampan w kryształowym kieliszku, a w piekarniku zostanie podgrzany posiłek. Podróż samolotem prywatnym jest bardzo wygodna oraz komfortowa. Przewoźnicy, którzy oferują możliwość wynajęcia prywatnego samolotu to między innymi Jet Story, Call&Fly Macieja Kowalczyka czy Smart Jet Andrzeja i Tomasza Malców oraz Tomasza Walentynowicza.

Przykładowe podróże realizowane przez prywatnych przewoźników

Prywatni przewoźnicy realizują różnego rodzaju zlecenia. Firma Jet Story w ostatnim czasie zrealizowała lot dla biznesmena do Lizbony, który chciał zdążyć na narodziny swojej wnuczki. Biznesmen zdążył na trzy godziny przed przyjściem swojej wnuczki na świat. Druga ciekawa historia wykorzystania prywatnych samolotów to zlecenie, które otrzymała również firma Jet Story. Zlecenie otrzymała od klubu żużlowego, który to z powodu wypadku Tomasza Golloba chciała zastąpić go innym zawodnikiem, który był w tym czasie w Sztokholmie. Firma w czasie 1 godziny i 40 minut od czasu przyjęcia zamówienia była gotowa do lotu do Sztokholmu, aby odebrać zawodnika i przylecieć z nim do Gdańska.

Artykuł zrealizowany z pomocą portalu fajnepodroze.pl gdzie znajdziemy porady na temat podróżowania, ciekawostki i sprzęt potrzebny do podróżowania.

Polacy pokochali latające taksówki
4.6 (91.67%) 12 głosów

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Sprawdź też:
Nie da się ukryć, że nasze rachunki za zużycie energii…
Ludzie Internetu Sklep internetowy Social Media Strony internetowe Wideo online Zwiększanie zasięgu
10 stron z darmowymi zdjęciami do celów komercyjnych
10 stron z darmowymi zdjęciami do celów komercyjnych
Jak promować firmowy kanał na YouTube
Jak promować firmowy kanał na YouTube
10 motywow WordPress zawierających Elementor
Biuro Ciekawostki Gospodarka Pomysły na biznes Prowadzenie firmy
opona
Kwestia wymiany opon niejednemu kierowcy potrafi spędzić sen z powiek
dochodowy biznes
Jak pasję przekuć w dochodowy biznes?
Biznes - YouTuber
Biznes – YouTuber
Inwestycje Kredyty Oszczędzanie
Jaki biznes otworzyć, czyli w co warto inwestować
Jaki biznes otworzyć, czyli w co warto inwestować
Światowa gospodarka- trendy
10 trendów, które zmieniają światową gospodarkę
kredyt
Jak mądrze wziąć kredyt gotówkowy?
wynagrodzenia
Rzut okiem na wynagrodzenia, czyli plany podwyżkowe w toku
Ile tak naprawdę zarabiają prezydenci miast
Ile tak naprawdę zarabiają prezydenci miast
Oto największy koszmar polskich pracowników
Cyfrowy detoks dla wielu osób zbyt stresujący