Polacy pokochali latające taksówki

latające taksówki

Majętni Polacy bardzo pokochali latające taksówki, które pozwalają im dotrzeć na spotkanie z klientem, do wakacyjnego kurortu czy na weekendowy turniej golfa. Najbogatsi Polacy wynajmują prywatne samoloty, ponieważ jest szybciej, luksusowo oraz nie muszą znosić obecności uciążliwych pasażerów. Popularność prywatnych samolotów wśród majętnych Polaków rośnie z roku na roku. W roku 2016 najbogatsi Polscy odbyli prywatnymi samolotami 350 lotów, czyli 10 proc. więcej niż w poprzednim roku.

Podróże najbogatszych Polaków prywatnymi samolotami mają najczęściej cel wakacyjny lub biznesowy. Firma specjalizujące się w takich przewozach deklarują, że samolot będzie dostępny dla klienta na życzenie. Klient może dostosować termin oraz trasę lotu według własnych potrzeb.Wynajęcie prywatnego samolotu jest możliwe przez 7 dni w tygodniu i przez 24 godziny. Przykładowo firma Jet Story zapewnia, że samolot będzie dostępny dla klienta w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia.

Wyposażenie prywatnych samolotów

Prywatne samoloty najbogatszych Polaków zawierają eleganckie skórzane fotele, stoliki lakierowane z drewna orzecha brazylijskiego oraz miękki wełniany dywan na podłodze. Samolot Embraera Legacy 600 może na swój podkład zabrać 13 pasażerów. Obsługa samolotu poda pasażerom szampan w kryształowym kieliszku, a w piekarniku zostanie podgrzany posiłek. Podróż samolotem prywatnym jest bardzo wygodna oraz komfortowa. Przewoźnicy, którzy oferują możliwość wynajęcia prywatnego samolotu to między innymi Jet Story, Call&Fly Macieja Kowalczyka czy Smart Jet Andrzeja i Tomasza Malców oraz Tomasza Walentynowicza.

Przykładowe podróże realizowane przez prywatnych przewoźników

Prywatni przewoźnicy realizują różnego rodzaju zlecenia. Firma Jet Story w ostatnim czasie zrealizowała lot dla biznesmena do Lizbony, który chciał zdążyć na narodziny swojej wnuczki. Biznesmen zdążył na trzy godziny przed przyjściem swojej wnuczki na świat. Druga ciekawa historia wykorzystania prywatnych samolotów to zlecenie, które otrzymała również firma Jet Story. Zlecenie otrzymała od klubu żużlowego, który to z powodu wypadku Tomasza Golloba chciała zastąpić go innym zawodnikiem, który był w tym czasie w Sztokholmie. Firma w czasie 1 godziny i 40 minut od czasu przyjęcia zamówienia była gotowa do lotu do Sztokholmu, aby odebrać zawodnika i przylecieć z nim do Gdańska.

Artykuł zrealizowany z pomocą portalu fajnepodroze.pl gdzie znajdziemy porady na temat podróżowania, ciekawostki i sprzęt potrzebny do podróżowania.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o
Sprawdź też:
Nie da się ukryć, że nasze rachunki za zużycie energii…
Ludzie Internetu Sklep internetowy Social Media Strony internetowe Wideo online Zwiększanie zasięgu
10 trendów w projektowaniu webowym na 2019 rok
facebook
Jak promować firmę na Facebooku
wybór firmy pozycjonerskiej
5 rzeczy na które należy patrzeć kiedy wybiera się firmę pozycjonerską
Biuro Ciekawostki Firma Gospodarka Pomysły na biznes
Biznes skierowany do turystów
Jaki biznes otworzyć na wsi
Jakie obrazy wybrać do biura?
biznes bez wychodzenia z domu
10 pomysłów na biznes bez wychodzenia z domu
Inwestycje Kredyty Oszczędzanie
Bank Alior: efektywny, innowacyjny, stabilny i satysfakcjonujący dla klientów
Jaki biznes otworzyć, czyli w co warto inwestować
Jaki biznes otworzyć, czyli w co warto inwestować
Pożyczka pod zastaw samochodu
Jadąc za granicę, warto już wcześniej zastanowić się nad budżetem
Czy warto inwestować w studia MBA?
wynagrodzenia
Rzut okiem na wynagrodzenia, czyli plany podwyżkowe w toku
Ile tak naprawdę zarabiają prezydenci miast
Ile tak naprawdę zarabiają prezydenci miast