Pozycjonowanie stron internetowych jest bardzo ważne

Pewnie często spotykacie się ze stwierdzeniem, że pozycjonowanie stron jest ważne do promowania biznesu. W Internecie jest dużo firm są w stanie wypozycjonować Twój biznes.

Pozycjonowanie, to dbanie o swoją reklamę w sieci – a konkretnie: w wyszukiwarce internetowej. To reklama polegająca na umieszczeniu Twojego biznesu wysoko w rankingach Google.

Z reguły szukając w Internecie danych dotyczących danej usługi, otwieramy wyłącznie trzy pierwsze linki w wyszukiwarce. Mniejsza ilość kliknięć jest w pozostałych 7 pozycjach. Odnalezienie swojej strony internetowej w pierwszej trójce rezultatów wyszukiwania daje realne szanse na to, że ruch na Twoją stronie będzie większy.

strona internetowa

 

Dzięki dobremu pozycjonowaniu, rośnie nie tylko ruch na stronie internetowej, ale też wzrasta rozpoznawalność Twojej marki. Jest to bardzo dobra reklama oferowanych usług. Na Twojej stronie pojawią się ruch targetowany tzn. osoby zainteresowane w danym momencie daną usługą lub produktem. Dzięki temu nastąpi wzrost sprzedaży produktów, dzięki czemu więcej pieniędzy będzie na dalszy rozwój biznesu.

Pozycjonowanie jest więc sprawą istotną, jeśli poważnie myśli się o własnym dochodowym biznesie. W szczególności jeśli biznes ten nastawiony na sprzedaż internetową. Skuteczne pozycjonowanie ma również atut w postaci zwiększenia rozpoznawalności Twojej firmy. Coraz bardziej odchodzimy od umieszczania ogłoszeń w tradycyjnych ogłoszeniach. Reklama w książce telefonicznej czy w panoramie firm nie jest tak skuteczne jak kiedyś. Do tego pozycjonowanie jest tańsze i wygodniejsze dla firm.

Warto znaleźć firmę pozycjonerską która specjalizuje się tylko w pozycjonowaniu. Jeśli chodzi o rozliczenia to proponuję rozliczanie za efekty. Dzięki temu będziesz płacił tylko za pozycję od 1 do 10.  Warto zadbać by płaciło się więcej za pozycje od 1 do 3, natomiast stawki za pozycje od 4 do 10 były jak najmniejsze.

3 komentarzy. Czytaj komentarze lub napisz nowy komentarz

 • 4 stycznia 2017 o 14:38

  Jakie firmy pozycjonujące polecacie?

  Odpowiedz
  • 4 stycznia 2017 o 20:52

   wpisz w google „pozycjonowanie TWOJEMIASTO” i będziesz miał listę 10 firm. wyślij do każdej zapytanie

   Odpowiedz
 • 5 stycznia 2017 o 11:39

  Teraz tez można pozycjonować na różne sposoby ja mam pozycjonowanie na polske i całkiem nieźle się sklep kręci 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *