Sprzedawaj bawełniane gadżety reklamowe!

reklama na torbach

Szukasz pomysłu na biznes, który wpisze się w obecne trendy? Zależy Ci na promowaniu dobrych wartości, takich jak troska o środowisko naturalne? Jeśli tak, doskonałym rozwiązaniem będzie sprzedać gadżetów reklamowych wpisujących się w ideę ochrony naszej planety! Jak się do tego zabrać i na co zwrócić uwagę? Odpowiadamy w artykule!

ZERO WASTE a gadżety reklamowe

Jednym z najsilniej działających trendów ostatnich lat jest zero waste – idea, w imię której dążymy do zaprzestania produkcji odpadów. W mniej radykalnej formie to less waste, czyli ograniczenie pozostawiania po sobie śmieci do możliwego minimum. Jednym z kroków, który ułatwia wcielenie tego w życie, jest rezygnacja z jednorazówek i zastąpienie ich solidnymi przedmiotami wielokrotnego użytku. Najlepiej, jeśli są one wykonane z naturalnych materiałów, takich jak bawełna czy drewno, lub te wyjątkowo trwałe, na przykład stal nierdzewna.

Bez trudu znajdziemy takie gadżety reklamowe, które ułatwiają życie w zgodzie z naturą. Dzięki nim nasi klienci dotrą z reklamą wszędzie tam, gdzie ktoś postanowi skorzystać z gadżetów – a możemy być pewni, że dzięki ich funkcjonalności i trwałości będą często użytkowane.

Gadżety reklamowe w zgodzie z naturą

Bawełna doskonale nadaje się do tworzenia gadżetów reklamowych. Jej pozyskanie nie wpływa negatywnie na środowisko, nie wymaga też długiego czasu na całkowite rozłożenie się. Jest solidna, a jej pielęgnacja nie jest skomplikowana – wystarczy wrzucić ją do pralki i wyprać zgodnie z zaleceniami producenta. Do tego daje dużo możliwości na wykorzystanie jej w celach marketingowych – nadrukujemy lub wyhaftujemy na niej logo, hasło reklamowe czy grafikę kojarzącą się z firmą.

Wśród najczęściej wybieranych bawełnianych gadżetów pomagających nam dbać o środowisko naturalne są:

  • torby bawełniane
  • woreczki bawełniane
  • maseczki ochronne
  • workoplecaki
  • kosmetyczki.

Woreczki bawełniane ze sznurkiem producent Natura

Reklama na bawełnianych gadżetach – dlaczego się opłaca?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na taką reklamę. Przede wszystkim nasi klienci dostaną produkty najwyższej jakości – ich gadżety będą solidne, więc dłużej będą mogły promować markę. Do tego zyskają miano firmy dbającej o środowisko naturalne, autentycznej i świadomej, co również pozytywnie wpływa na cały wizerunek. Wyróżnią się na tle innych firm, które sięgają po nieoryginalne rozwiązania, jak długopisy czy smycze. Możemy być zatem pewni, że znajdziemy klientów, którzy chcieliby na własnej skórze doświadczyć wszystkich plusów reklamowania się na eko gadżetach z bawełny!

Skąd czerpać produkty bawełniane?

Aby mieć gwarancję najwyższej jakości sprzedawanych przez nas gadżetów reklamowych, warto wybrać sprawdzonego i doświadczonego producenta takich produktów. Możemy dodatkowo ułatwić sobie pracę i zamiast zamawiać gadżety w jednym miejscu, a drukowanie haseł reklamowych klientów zlecać gdzieś indziej, wybrać firmę, która zajmuje się jednym i drugim. Doskonałym przykładem jest tutaj Natura Słupsk https://www.natura.slupsk.pl/. To polski producent z długoletnim doświadczeniem – produkuje gadżety bawełniane od lat 90. W swojej ofercie ma produkty dostosowane do różnych potrzeb, również z możliwością personalizacji. Podejmując współpracę z Naturą możemy być pewni, że jako pośrednicy będziemy oferować oryginalne gadżety. Co więcej, od razu zamówimy sitodruk, nadruk DTG lub haft wysokiej jakości promujący naszego klienta.

bawełniana torba plażowa

Kto może się tym zająć?

Dla kogo sprawdzi się ten pomysł na biznes? Przede wszystkim dla osób zainteresowanych reklamą oraz agencji marketingowych, które chcą rozszerzyć swoją ofertę. Dobrze odnajdą się w tym również graficy i projektanci, którzy mogą oferować własne prace na bawełnianych produktach (można zamówić bawełniane gadżety i zlecić nadrukowanie swojego wzoru w jednym miejscu). To także pomysł dla tych, którzy chcą w ten sposób promować świadome podchodzenie do kwestii ochrony środowiska.

Oceń post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *