Straciłem pracę przez uzależnienie

Straciłem rodzinę i znajomych. Straciłem pracę. Przez uzależnienie moje życie zmieniło się na zawsze.

Straciłem pracę przez uzależnienie

Uzależnienie staje się stylem życia. Nie znosi konkurencji. Człowiek który cierpi jest odcięty od codziennych uroków życia. Wszystkich bodźców zewnętrznych.

Narkotyki to odcięcie się rzeczywistości. Są narkotyki legalne i nielegalny. Ale alkohol, papierosy i leki. Apteki obecnie to najwięksi dilerzy na świecie.

Spacer jest dla idiotów. Wolałem kołować hajs na narkotyki. Spacer to była strata czasu. Nie zdawałem sobie sprawy, że to takie ważne dla mnie. Szaleństwo trwało ze mną. Po jakimś czasie po raz pierwszy poszedłem do spowiedzi. To było niesamowite spotkanie. Po raz pierwszy poczułem się ważny. Byłem ważny dla ludzi.

Jest zawsze taki moment, że człowiek ma dość. Ludzie odtrącali mnie. Ale jednocześnie pomogli. Wiele ludzi mówi, o tym, że stracili nie prestiż, nie pieniądze. Najgorsza była samotność.

Po latach ludzie się wykruszyli. To tak jak na wojnie. Część osób która ćpała już nie żyją. Nie było opcji porozmawiania z nimi. Teraz czas na zadośćuczynienie. Z częścią ludzi widziałem się po kilkunastu latach. Był to proces oczyszczający.

Ludzie nie uzależniają się od seksu, od kokainy czy hazardu. Ludzie uzależniają się od rozkoszy która zalewa nasz mózg. Uzależniają się od przyjemności. Ludzie rozpoznawalni też są wrażliwi. Są neurotyczni. Artyści często potrzebują mikro stymulacji. Człowiek który więcej czuje i więcej myśli jest bardziej narażony na ból istnienia.

Ludzie biorą narkotyki przez emocję, a nie przez wiedzę. Jak długo patrzysz w otchłań, to otchłań patrzy na Ciebie.

Terapia odwykowa to czy tylko nie brania. Lepsza jest terapia nawykowa. Stare nawyki trzeba zastąpić nowymi. Czy to jest medytacja, czy biegania. Jak ktoś miał problem ze sobą i włączy radość to może tak zmienić swoje życie, że z malucha zrobi Lamborghini i jechać z wielką prędkością. Można swoje beznadziejne życie uczynić lepszym dzięki nowym nawykom.

Nie myśl o przeszłości. Rozsmakuj się w teraźniejszości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *