“Jest wielu ludzi, którym zawdzięczam to, gdzie jestem” – Sylwia Bednarek odpowiada

Czym się zajmujesz?
Współprowadzę firmę BiznesTUBE Sp. z o.o. oferującą szkolenia z zakresu edukacji finansowej oraz podstaw inwestowania, prowadzę bloga inwestycyjno-rozwojowego www.inwestujesobie.pl i jestem pracownikiem naukowo-dydaktycznym zatrudnionym na jednej z krakowskich uczelni. A poza tym robię wiele innych rzeczy, bo nie umiem się nudzić 🙂

Sylwia Bednarek - BiznesTUBE

Jak promujesz bloga?
Wykorzystuję do tego socialmedia (FB, LinkedIN), piszę newsletter, reklamuję bloga również podczas szkoleń i warsztatów, czasem piszę artykuły sponsorowane z odnośnikiem do strony bloga.

Jak zarabiasz na blogu?
Pisząc artykuły o produktach finansowych z linkami do stron sponsora, sprzedając swoje szkolenia (z bloga jest link do strony sklepu www.tubaszkolen.pl z ofertą firmy BiznesTUBE Sp. z o.o.).

Czym jest dla Ciebie pisanie?
Przede wszystkim dzieleniem się swoją wiedzą i często motywowaniem.

Co odróżnia blogerów od ludzi którzy nie blogują?
Bo ja wiem? Blogowanie może być sposobem na życie, realizacją określonego celu (ja w ten sposób wypełniam swoją życiową misję). To trochę jak zadanie pytania w stylu „Co odróżnia nurków od ludzi którzy nie nurkują?” Ci drudzy widzą mniej tego, co oferuje świat.

Jakie cel finansowe na 2017 rok?
Zwiększenie swojego przychodu pasywnego o kolejne 5 % i aktywniejsza działalność na Forex’ie.

Cele bloga na 2017 rok?
Nowi współpracownicy – jeśli piszesz w tematyce bloga (inwestycje, rozwój, edukacja finansowa) a nie masz swojego miejsca – zapraszam 🙂

Jakie masz największe marzenie?
Jest ich wiele. W tym roku może uda mi się w końcu zanurkować poza Polską.

Co najbardziej lubisz robić?
Uczyć się. Tylko nie bierz tego tak na serio – nie chodzi mi o czytanie książek i uczenie na pamięć regułek. Uczenie się nowych rzeczy to próbowanie tego, co do tej pory było poza moim zasięgiem (z jakiś tam powodów). W tamtym roku zaczęłam nurkować, dwa lata temu biegać. Na ten rok planuję jeszcze lepsze opanowanie harmonijki ustnej. Co więcej? Po prostu tak to ze mną jest…

Co sprawia, że życie jest dla Ciebie wyjątkowe?
Ludzie wokół mnie – ich wsparcie, to że są bez względu na okoliczności. Z innej kategorii – mnogość możliwości jakie to życie właśnie daje.

Jakie jest Twoje motto życiowe?
Słowa Briana Tracy’ego: „Każdego dnia powinieneś uczyć się i rozwijać.”

Co cenisz w ludziach?
Ich szczerość, zaangażowanie i pozytywną energię.

Kogo uważasz za mentora?
Jest wielu ludzi, którym zawdzięczam to, gdzie jestem. Do głowy przychodzą mi w tym momencie dwa nazwiska: Brian Tracy oraz Robert Kiyosaki. Ich książki motywują mnie chyba najbardziej.

Jakimi wartościami się kierujesz?
Najtrudniejsze z pytań… Ale cóż, niech będzie. Ważne dla mnie jest odkrywanie siebie na nowo, w nowych sytuacjach, w nowym otoczeniu. Chcę wciąż iść do przodu. Czy to wartość/wartości? Tak to widzę 🙂

Obecny stan umysłu?
Pozytywne nastawienie do tego co mnie otacza i do przyszłości.

Najbardziej starasz się o?
To może egoistyczne, ale najbardziej staram się o siebie. Wiem, że gdy mi jest dobrze, bo jestem „zaopiekowana”, o wiele więcej daję z siebie innym.

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Panda

Motywują mnie pełni optymizmu i werwy ludzie, stąd z przyjemnością chodzę na “wykłady” i oglądam ted-y (uwielbiam!).

Sprawdź też:
Rozmowa z Judytą Kokoszkiewicz. Prowadzi ona blog Żudit.pl. Czym się…