Ciekawy wyjazd integracyjny – Jak go zorganizować

Wieczorem w Afryce

Uczestnicy podróżują do Afryki, aby odwiedzić afrykańską wioskę, w której wszyscy podróżnicy wezmą udział w klimacie integracji gier i koncertów podanej przez mieszkańców Senegalu.

Jak zorganizować ciekawy wyjazd integracyjny

Off Road na Ukrainie

Podróżowanie pojazdami terenowymi poza ukraińskimi szlakami turystycznymi. Spotkaj się z przyrodą, drogami górskimi i adrenaliną z czymś, co spotkasz podczas tej podróży. Uczestnicy są zdani tylko na własną rękę.

Przygoda w Jurze Krakowsko-Częstochowa

Uczestnicy idą w różne trasy wzdłuż mapy, wykonując różne zadania po drodze. Dodatkowe atrakcje to zwiedzanie okolicy, w tym zamku Ogrodzieniec i klubów nocnych.

Zostań Wilkiem Morskim

Wyjazd do Korytnicy nad Jeziorem Chańcza. Program obejmuje pięciobój sprawnościowy: jazdę figurową na rowerach, wyścig łodzi wiosłowych, slalom kajakowy oraz wyścig rowerami wodnymi. Wieczorem uroczysta kolacja oraz zabawa muzyczno-taneczna. Drugiego dnia kolejne zabawy animacyjne: strzelanie z łuków oraz sportowych wiatrówek.

Jazda Szalonych Konstruktorów

Podczas zabawy uczestnicy budują zmieniają pojazdy, budując jeszcze większe szalone pojazdy. Zadaniem jest budowa najbardziej kreatywnego pojazdu z dziwnych materiałów, takich jak stare rowery, papier kolorowy, wózki, wanny, deski, wiadra, folie, rurki, pudła, materace. Wreszcie, aby przetestować sprzęt, jest raj zwariowanych konstruktorów.

Zostań wilkiem śródlądowym

Wyjazd do Korytnicy nad jeziorem Chańcza. Mamy tutaj takie atrakcje jak jazda na rowerze, wioślarstwo, spływy kajakowe i wyścigi rowerów wodnych. Wieczorem uroczysta kolacja, muzyka i taniec. Możemy również skorzystać z takich atrakcji jak łucznictwo i strzelanie z wiatrówek.

Przygoda w Maroku

Program wycieczki obejmuje jazdę pojazdami terenowymi na wydmach, drogi górskie wzdłuż klifów pionowych, które zapierają dech w piersiach. Wieczorami dowiadujemy się o marokańskiej kulturze, kuchni i folklorze.

1 komentarz. Czytaj komentarze lub napisz nowy komentarz

  • 4 stycznia 2017 o 20:38

    Wieczór w Afryce brzmi ciekawie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *